Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért írhatnak itt...

A balosok miért írhatnak itt eltúlzott hazug provokativ kérdéseket úgy hogy senki sem törli őket, ellenben ha jobboldali tesz ugyanígy az 20 percet sem maradhat?

Figyelt kérdés
Ez vajon demokratikus?

2019. márc. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Tessék a kilences egy újabb példa.
2019. márc. 21. 10:08
 12/45 A kérdező kommentje:
A hatos tudott csak normalisan valaszolni eddig
2019. márc. 21. 10:09
 13/45 anonim ***** válasza:
71%
És persze szó nincs itt jobb meg baloldalról! Amit te szeretnél így előadni az valójában fideszes és ellenzéki tábor ami tele vannak jobboldaliakkal.
2019. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
71%

P-É-L-D-Á-T K-É-R-Ü-N-K. Még mindig nem írtál.

Melyik kérdés lett törölve?

2019. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Szóval ne is várjak érdemi választ?
2019. márc. 21. 10:12
 16/45 anonim ***** válasza:
71%
Fideszesek. Ti olyanok vagytok mint a románok, akik egy külön alternatív valóságban éltek. Szerencsére az oldal moderátorai észnél vannak, és ki tudják szűrni mi igaz, és mi nem. Nem igaz, hogy Orbánék kérték a kizárást, ezért minden ilyesmit állító kérdés álhír, fake news, és törlésre kerül. A valóság az, hogy kizárták őket. Ezért, mivel ezek a hírek igazak, maradhatnak.
2019. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
53%

Most már rájöttem, hogy csak egy bot vagy. Még van mit csiszolni a szoftveren, pl. beakadt a "választ akarok, választ akarok" gomb, a konkrétan eddig 5, azaz öt darab alkalommal feltett kérésre, hogy írjál már ilyen esetet, meg semmi.

Még fejlesszétek egy kicsit a bot vitakultúráját, például sokkal meggyőzőbb, ha emberi reakciókkal válaszol.

2019. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Tizenhatos. Ezzel csak az a baj hogy nem zárták ki őket. Felfüggesztették. De mondjuk ez engem speciel rohadtul nem érdekel. Nem e téma kapcsán írtam ezt a kérdést hanem általánosságban.
2019. márc. 21. 10:33
 19/45 A kérdező kommentje:
Tizenhetes nem vagyok bot. Rendeltetésnek megfelelően használok egy kérdezős weboldalt ahol jelen esteben én mint kérdező kérdezek,te mint válaszoló válaszolsz. Nem pedig fordítva. Miért olyan furcsa ez neked, ja mert így nehezebben tudsz provokálni? $zar ügy.
2019. márc. 21. 10:36
 20/45 anonim ***** válasza:

nos, azért az alapok:

a fidesz nem éppen egy európai értékeket képviselő akármilyen képződmény. azon lennék felhéborodva, ha semmit se tennének ellenük ... sajnos így is kevés, a jogállamiság helyreállítása ennyitől nem fog megtörténni.

2019. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!