Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali embereknek miért...

A jobboldali embereknek miért fontosabb a kultúra, mint a környezet amiben élnek?

Figyelt kérdés

Állandóan jajveszékelnek,hogy veszélyben a keresztény kultúra.

Bezzeg a globális felmelegedés nem létezik,a környezetszennyezés nem érdekli őket.


Vallás nélkül lehet élni,Föld nélkül viszont nincs hol.


2019. márc. 16. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én hajlandó lennék lemondani a kereszténységről, ha a migrantok is lemondanának az iszlám követéséről. Összességében véve békésebb hely lenne ezután a Föld...
2019. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Milyen jobboldali kultúra? Erre a kultúrára gondolsz? :D

[link]

2019. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor ti nem a "mi kultúránkért" harcoltok,hanem egy másik ellen.


Értem.


Szerintem abszurd félelem az,hogy a civilizált,ateista Európát majd középkori ideológiával népesíti be bármilyen más kultúra is.


Valószínűleg pár évtized és senkit nem fog érdekelni a vallás.

2019. márc. 16. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én jobboldali vagyok és fontosnak tartom a környezetvédelmet. És nem gondolom azt sem, hogy a keresztény kultúra fontosabb volna mint a Föld. Szóval nem kérek az általánosításból. Amúgy sem tudom mióta terjedt el ez a hülyeség, hogy a bal oldal a krnyezetvédő, a jobb oldal meg a romboló:D

Pláne, hogy éppen a liberális gazdaságpolitikának köszönhető a sok multivállalat... akkor most hogy is van ez?

2019. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

#4

Ejjejj, mintha kicsit zavar lenne az erőben.

2019. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A liberális gazdaságpolitika pontosan jobboldali.


Ami miatt egyre nagyobb a környezetszennyezés,fogyasztói társadalom.


Ennek következménye a népvándorlás,amit a jobboldali emberek nem szeretnek.


Csak a pozitívumok,a negatív hatásokat nem akarják elfogadni.

2019. márc. 16. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
A liberális gazdaságpolitika liberális, de ne zavarjon!
2019. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Áder Jani megvan neked? hogy csak a hazai viszonyokról beszéljünk. [link]


Mi ez az általánosítás. A kultúrád megvédése mégis hogyan üti a környezetvédelmet? Az hogy mivel mobilizálhatók jobban az emberek más kérdés de ha jól látom baloldaklon is egy 5-6%-a van ezeknek a pártoknak és még az az 5-6% se biztos, hogy kizárólag a környezetvédelem miatt szavaz rájuk.


"A liberális gazdaságpolitika pontosan jobboldali." alátámasztanád ezt példákkal is, csak mert pl. Kínában nem a jobboldal van hatalmon azt mégis eléggé tesznek a környezetre, de akár fejlett nyugaton se látok lényegi különbséget a jobb és baloldali kormányok ilyen téren elvégzett intézkedései között.


Népvándorlás mindig is volt, még bőven a fogyasztói társadalom előtt is. A különbség csak annyi, hogy sokkal gyorsabb a folyamat de ez a fejlődésnek köszönhető.

2019. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

"migrantok is lemondanának az iszlám követéséről"

Mint például?

2019. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

A kiírásban négy mondat van: mindegyike ordas nagy, sötét hazugság.

Úgyhogy sivalkodást szüntess!

2019. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!