Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért írhatnak itt...

A balosok miért írhatnak itt eltúlzott hazug provokativ kérdéseket úgy hogy senki sem törli őket, ellenben ha jobboldali tesz ugyanígy az 20 percet sem maradhat?

Figyelt kérdés
Ez vajon demokratikus?

2019. márc. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"az oldalon létező jelenséget próbálsz kimagyarázni, nem sok sikerrel."


Általatok képzelt nem létező jelenség marad, ezt cáfoló példákat nem hoztatok, lehet menni ha nem tetszik az oldal.

2019. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Persze-persze, felőlem bagatellizálhatod még ameddig ahogy akarod. Azt viszont nem te és a hozzád hasonló fogja másoknak megmondani, hogy menjen el ha kifogásol valamit! :) Nem a ti kizárólagos homokozótok az oldal. :'D
2019. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Írtam példát provokációra, erre az a válasz, hogy az nem provokáció :DDDD

Most komolyan ennyire futja csak? Letagadni a tényeket? Röhejes. Jólvan. Akkor ugyanezzel a bugyuta stílussal én pedig most azt mondom hogy titeket a Gyurcsány fizet hogy kommenteljetek hülyeségeket! És kár is tagadni, én azt mondtam, hogy így van, tehát így van! :DDD Tessék lehet bizonyítani hogy tévedek! Ja hogy nem megy????

2019. márc. 24. 08:26
 44/45 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
Tudom, hogy hülyeség, de valahogy ugy alakult, hogy a nácizmust a törvény tiltja, még a Lenin mauzoleum pedig a mai napig látogatható teljes pompájában.
2019. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Mert a ballibeknél a szólásszabadság annyit jelent, hogy mi beszélünk ti hallgattok.
2019. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!