Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a gyűlölettel...

Orbán Viktor a gyűlölettel megváltoztatta a emberekben a migránsokról kialakult képet?

Figyelt kérdés

Mit jut eszébe az embereknek amikor azt a szót hallják hogy migránsok?


Egyedülálló arab barna bőrű kannibálok bűnözők erőszakos veszélyes rossz emberek nő erőszakolók fertőző betegségekkel rendelkezők segélyen élő dolgozni nem akaró vadállatok.


A Orbán média csak a migránsok rossz képét mutassa az embereknek azt már nem mutassa hogy migránsok között családok is vannak éhező gyerekek és nők akik csak jobb életre vágynak , de a fidesz hideg szívvel vissza akarja toloncolni őket a szegénységbe a nyomorba a háborúba.



2019. márc. 21. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a migránsok ma is azt jelenti mint régen Orbánék előtt. Volt egy nagyjából kialakult kép ami ma se változott. Tehát nem kellettek az Orbáni gyűlöletkampányok, mert régről tudtam róluk hogy többségük feketék, koszosak és büdösek, semmirekellők.
2019. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Régen voltak ám Magyar migránsok is a 56-os forradalomban nagyon sok magyar migráns hagyta el a országot és befogadták őket.
2019. márc. 22. 19:48
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem Orbán a gyűlölködő, hanem az Ellenzék.

Akinek van egy kis esze, és figyeli a megszólalásaikat, nyilatkozataikat, könnyen észreveszi, hogy az Ellenzék az, aki megállás nélkül csak lázít és gyűlöletet kelt.

Orbán tiszteli az ellenfeleit is, mindig illedelmesen, türelemmel beszél róluk. Amikor az Ellenzék nevetségessé tette magát a Parlamentben még decemberben, ő azt is higgadtan, szó nélkül tűrte.


Orbán nem csak a "rossz" képet mutatja a migrációról, hanem a valóságost.

Nyugat Európa napjai meg vannak számlálva, ezt ő is tudja, előre látja, mert bölcs, és okos.

Elvei vannak, azokhoz ragaszkodik.


Az Ellenzék a gyűlölködő, nem Orbán.

2019. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12# Kérdező!


Tehat az 56-os "migránsok" zöme szerinted semmirekellő, büdös, koszos, kultúrát nem ismerő tömeg volt????


Mert a kettőt össze se lehet hasonlítani, olvass már utána.


Menj egy kicsit Berlinbe Párizsba Londonba, nézz szet, aztán irogass hülyeségeket.

2019. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

13 neked elgurult a gyógyszered?

Nyisd már ki egy fidesz lapot.

Ömlik ki belőle a fidesz média gyűlölete és bármelyik ellenzéki politikus aki kicsit is veszélyes rájuk az azonnal kap egy minimum 1 hónapos nevetséges hazugságokból álló fröcsögést.

Meg milyen hozzáállás az hogy az olyan médiának ami nem a fidisz tulajdona annak azt válaszolja orbán fek nyúznak nem nyilatkozom.

És az a válasza az ellenzéki politikusok által feltett kérdésekre akik a szavazók 51%át képviselik hogy boldog karácsonyt.

Az egész ember egy rosszondulatú gonosz arrogancia.

2019. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Az egy szerencsétlen (és lásd, mégis hatásos) dolog, amikor a veszély jelzését gyűlöletkeltésnek állítják be! Logikátlan és mégis működik.

Szerintetek, ha a közútkezelővel szemben pert indítanék gyülöletkeltés miatt, akkor megnyerném? Hisz, lakott területen kívül lépten, nyomon kiteszi a vadveszélyt jelző tábláit! Csak még azt kell eldöntenem, kit gyűlöl? A vadat? Ami összetörheti, az én autómat (vagy másét)? Mert a vad "kultúrája" olyan, hogy nem tiszteli az enyémet és a Kreszt! Pedig nem minden vad tör össze autókat!

Netán engem gyűlöl a közútkezelő, mert az utat közlekedésre használom? Vagy az illetékes vadásztársaságot?

Mert valakit biztosan gyűlöl, hisz a vadak felbukkanására, az abban rejlő veszélyekre figyelmeztet! Még ott is ahol (én!) évek óta nem láttam egyet sem.


De láttam már ettől durvább táblát is:

"Vigyázz! A kutya harap"

És ott volt a kerítésen belül tényleg egy kutya! Mindennapos hétköznapi gyűlölet egy befogadott lénnyel szemben? Apropó! A kutya a kerítésen belül volt. Eszembe sem jutott, hogy a gazdája azért tette ki a táblát, hogy meggyűlöljem a kutyát. De ha mincs kerítés, nincs tábla, senki nem figyelmeztet, ám megharap a kutya, akkor kit lehet okolni? Engem, aki tudom, hogy nem minden kutya, nem mindenkit harap meg? A kutyát? A gazdáját? Vagy a közösséget, akik mindent elkövetnek azért, hogy a figyelmeztetés ne kerüljön köztudatba?

2019. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!