Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnek ennyire elvakult...

Hogy lehetnek ennyire elvakultak egyesek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha én valami jót mondok az államról az interneten, rögtön szinte kinyírnak 20-an?


Azok az emberek akik valamilyen oknál fogva sikertelenek, annak nem feltétlenül a rendszer a hibája. Ezt olyan sokan elmondták már.


Nemrég Nagy Feró bemert arról számolni hogy milyen jó ellátást kapott a korházba és milyen jó körülmények voltak, és hogy nem érti miért fikázzák olyan nagyon. Erre pedig elkezdik sokan kritizálni. Nem V.I.P szobába volt, mivel abba a kórházban nincs is. Én teljesen egyetértek Nagy Feróval, mivel én is ezt tapasztaltam.


Szedjétek szét a kérdést üdv...!



2019. márc. 26. 18:49
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Az hogy te a társadalom azon szűk rétegébe tartozol, akinek semmi sem jó, akinek nem lehet eleget tenni nem a kormány hibája!
2019. márc. 26. 19:35
 12/40 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem is lehet eleget tenni semmi olyannal, ami csalás, vagy korrupció, vagy nyalás, élősködés és hasonló galandférgekhez hasonló életmódra kényszerítene és még vágjak is hozzá jó pofát. Úgyhogy igazad van.
2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Nem ezekre céloztam elsősorban.
2019. márc. 26. 19:43
 14/40 anonim ***** válasza:
:D
2019. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%

Valóban, k***va jó az egészségügy. 11:30-as időpontra 14:00-kor hívnak be, majd lehal a rendszer, és várhatom ki azt is.

Amúgy ne keverd már össze az államot a kormánypárttal, mert ez a kettő max a kommunizmusban volt egyenlő.

Amúgy ez általában úgy folyik, hogy valaki mond egy jót a kormányról, aztán van aki nem ért vele egyet, és jó esetben vitázik. Mi ezzel a baj? Ha nem akarod, hogy vitázzanak veled, akkor ne írj ki semmit az internetre.

2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Nagyferó konkrétan azt mondta, hogy aki mégegyszer rosszat mond az egészségügyről azt p#csán rúgja, vagy valami ilyesmi.


Magyarán: Ne fogalmazzon meg senki kritikát, senki ne mondjon semmi rosszat, még ha rosszat is tapasztal, mert tilos, nem szabad, mert Feró fejbebaxxa.


Te is ugyanilyen vagy. Áruld már el nekem, ha valakinek rossz tapasztalata van az egészségügyről az miért ne mondja? Miért ne ossza meg másokkal? Megtiltod? Mert neked jó tapasztalatod volt? Mi lenne ha neked tiltaná meg valaki, hogy elmondd a véleményed?


Ha mégegyszer jót írsz az egészségügyről én pic&án rúglak!


Na, tetszik? Milyen érzés? Jól esik? Nem esik jól, hiszen ezért írtad ki a nyekergős kérdésedet, mint egy kislány aki megsértődik, ha nem értenek vele egyet.

2019. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%

"Azok az emberek akik valamilyen oknál fogva sikertelenek, annak nem feltétlenül a rendszer a hibája."


Ugyanez lehet fordítva is. Azok a "kormányok", akik valamilyen oknál fogva sikeresek, annak nem feltétlenül a rendszerük az oka.


Hanem mondjuk az Eu támogatásoké, a világgazdasági konjunktúráé, a német autóiparé és a százmilliárdos propagandáé.

2019. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

#16


Kritizálja bárki a kormányt ahogyan akarja, de ha én szerintem ez nem így van és merek véleményt írni akkor ne jöjjenek rám 20-an kiosztani. Nekem van egy pozitív véleményem az egészségügyről és azt tartsák tiszteletben. Nagy Feró pedig csak viccesen fogalmazta meg, de ti mindjárt rosszra gondoltok!

2019. márc. 26. 21:53
 19/40 anonim ***** válasza:
67%

Ha téged kiosztanak húszan, az baj.

Ha Nagy Feró megveri azt, aki máshogy gondolja, az vicces.

Nem értem.

2019. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!

Az eddigi válaszok azt hiszem meggyőzően bemutatták az okokat.

Azt, hogy az emberek (legalábbis a gyk szintjén) ilyen demagóg, megkeseredett, mindenért elégedetlenkedő személyek.

Ez a földszintes intelligencia fogja egy kormányváltás után a másik oldalt is ugyanígy szidni.

2019. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!