Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnek ennyire elvakult...

Hogy lehetnek ennyire elvakultak egyesek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha én valami jót mondok az államról az interneten, rögtön szinte kinyírnak 20-an?


Azok az emberek akik valamilyen oknál fogva sikertelenek, annak nem feltétlenül a rendszer a hibája. Ezt olyan sokan elmondták már.


Nemrég Nagy Feró bemert arról számolni hogy milyen jó ellátást kapott a korházba és milyen jó körülmények voltak, és hogy nem érti miért fikázzák olyan nagyon. Erre pedig elkezdik sokan kritizálni. Nem V.I.P szobába volt, mivel abba a kórházban nincs is. Én teljesen egyetértek Nagy Feróval, mivel én is ezt tapasztaltam.


Szedjétek szét a kérdést üdv...!



2019. márc. 26. 18:49
1 2 3 4
 21/40 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

"Itt mindenki engem ápol-kezel-altat-ellát"


Vajon addig a többieket ki ápolta?

2019. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%
"bemert arról számolni hogy milyen jó ellátást kapott a korházba" Egészen jol beszélsz magyarul, de azért a nyelvtanban még fejlödnöd kell!!!! Milyen nemzetiségü vagy?
2019. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjátok már, fizetett provokátor vagy szimplán elvakult hívő. Értelmes ember nem beszél olyan baromságot hogy az állam semmiről sem tehet akkor ha bűn rossz az élet egy országban. Végül is csak 90%-ban az ő felelősségük az emberek jóléte. Biztos azért vagyunk uniós szinten minden mutatóban utolsók, mert annyira jó az állam, csak az emberek nem jók semmire.

Persze, gondolom a rekordmagas, 51%-os adókhoz sincs semmi köze az államnak, a rohadó egészségügy és oktatás sem az ő saruk, sőt a 400 túlórát sem a parlament szavazta meg pár hónapja... Ja és a stadionok is a sok eső hatására nőttek ki a földből mint a gombafélék.

Amúgy egy gyors kérdés: ha az állam semmiről sem tehet, semmiért nem felelős, akkor tulajdonképpen minek is tartjuk azt a sok politikust? Ha mindenki a maga szerencséjének kovácsa bérestül egészségügyestül adóstul, akkor miért nem oszlatjuk fel a parlamentet és küldjük el utcát söpörni a politikusokat, minimálbérért a súlyos milliók helyett amit felvesznek havonta?

Kérdező gyakorolj még kicsit, ez még troll kérdésnek is szánalmas.

2019. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Ez nem egy troll kérdés. Én másképp látom a dolgokat, és egyáltalán nem tartom igaznak azt, amit az ellenzéki média állít. Én másképp tapasztalom a dolgokat. Ezt kérem hogy tartsák tiszteletben, mégis mindig letámadnak, csak mert más véleményen vagyok mint ők. Nagyon sok ember lecsúszott a saját hibája miatt, és ez miatt mindig az aktuális kormányt okolja, én nem ilyen vagyok ezt tessék elfogadni.
2019. márc. 26. 23:41
 25/40 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon sok ember lecsúszott a saját hibája miatt, és ez miatt mindig az aktuális kormányt okolja"

Persze, sokan vannak akik saját hibájukból csúsztak le, ezt senki se tagadta. De legalább ennyien vannak akik a kormány miatt.

Apám előző munkahelyét a Fidesz kormányra kerülése után számolták fel, most megint jó helyen dolgozik, itt is veszélybe került a munkahelye a Mészáros-tetű féle cégeknek köszönhetően.

Aztán említeném, hogy a drágalátos kormányod épp most emeli meg 72 évre a nyugdíjkorhatárt, ha majd a paraszt már nem bírja egészségügyileg (az emberi testet nem a 70 évesen munkavégzésre találta ki a Jóisten) és belerokkan, akkor gondolom azért sem a kormány lesz a hibás, miközben más országban már rég nyugdíjas lenne. Apropó, nyugdíjak: van tipped ki volt az aki államosította a MANYUP-pénzeket, elvéve az összes megtakarítást az emberektől? Gondolom erről se a kormány tehet, az emberek gondolom saját maguk csúsztatták le magukat azzal hogy követelték hogy lopják el a megtakarításaikat és küldjék őket 70 évesen melózni.

Ja, meg arra se mondtál semmit hogy nálunk 5-öde annyit keresik a melósok mint a németeknél vagy a hollandoknál, de cserébe jóval magasabb %-ot adózol. Ez sem az állam hibája gondolom.

És végezetül: könnyen nevezel "sikeresnek" olyan embereket, akik köztörvényes bűnözőként gazdagodtak meg. Orbán veje ellen 13 ezer oldal dokumentum volt ami bizonyítja a csalását, de a fideszes főügyész nem indított ellene eljárást mert Orbán veje. Így könnyű meggazdagodni, közpénzek ellopásából (bár abban Lölö a number 1, szerintem a világtörténelemben annyi pénzt ember még nem rabolt el az államkaszából mint ő.) Gondolom ehhez sincs semmi köze az államnak. Mondd, hallottál róla hány politikust csuktak le Romániában vagy Szlovéniában korrupcióért? Ott is megpróbáltak "sikeresek" lenni egyesek, csak voltak náluk törvények amik ezt nem engedték. Más pénzét ellopni az nem siker. Maximum a Fidesz-fanoknak.

2019. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
70%

Minden nap van kb 8 olyan kérdés, ahol egy ártatlannak látszó kérdező feltesz egy kérdést, hogy aztán oldalakon keresztül elmagyarázza, hogy Orbán miért jó és miért normális - amíg más mindenki hülye.

A beszűkült agyú agitátor arról megfeledkezik, hogy ha olyan jó és tökéletes lenne ez az Orbán által jegyzett szerencsétlenkedés, akkor a népek önmaguktól ünnepelnék és dicsérnék és nem egy ilyen bértollnok lelkesedné itt össze magát minden baromságot összehordva...

Nagy Feró meg egyáltalán nem érdekel.

2019. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ki mit mond nekem akkor is az marad a véleményem, hogy ez főleg az emberek hibája, ha lecsúsznak. Rengeteg munkahelyet teremtett az állam , a nyugdíjkorhatár pedig nem csak Magyarországon lesz ennyi, sőt nemrég az OECD is ajánlotta a nyugdíjkorhatár emelését.
2019. márc. 27. 13:52
 28/40 A kérdező kommentje:
Kérem tartsátok tiszteletben az álláspontom (ne meg győzni akarjatok). Ne jöjjenek mindjárt rám 20-an ha jót merek írni valamiről.
2019. márc. 27. 13:54
 29/40 anonim ***** válasza:
68%

Nem akar téged meggyőzni senki. De te se tudsz senkit meggyőzni.

Ne sírjál hogy támadnak, mert te kezdted a kérdést eleve beszólással. Nem zavar, hanem az hogy mgé magadnak is ellentmondasz. Tipikus fidesz fan + kokó, vagy fű.

Azt meg továbbra is úgy gondolom, hogy egy olyan sikeres ember mint aminek beállítod itt magad, nem itt tölti az idejét napi szinten.

Fogadjunk, hogy van szép facebook oldalad is, amin a kedvencek között van neked a 888, origo és a többi fidesz felsz-o-pó oldal.


Goldmund73

"Ez a földszintes intelligencia fogja egy kormányváltás után a másik oldalt is ugyanígy szidni."

Ha nem egy szellemi toprongy írná, akkor már szégyellném magam. Hogyha a másik kormány is olyan hülyékből áll majd, akik hülyének néznek mindenki mást, akkor fogom is szidni. Most már az okát is tudod.

2019. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
55%

28: Kisgyerek ez itt a Gyakorikérdések.hu, ahol felteszel egy kérdést és arra - mindenki a tudása, a tapasztalata vagy ismeretei szerint válaszol.

Te kiírtál egy kérdést, és azt hiszed, hogy ez feljogosít arra, hogy okoskodj, hogy hülyeségekről próbálj meg meggyőzni valakit.

" A kérdező kommentje:


Kérem tartsátok tiszteletben az álláspontom"

Szerintem itt mindenki magasról lesz@rja a te álláspontodat, mert egy kérdező az ne fejtse ki az álláspontját, viszont fogadja el a válaszolók válaszát, amire mindenki a tudása, a tapasztalata vagy ismeretei szerint válaszol - ezeket meg ne próbáld felülírni!

2019. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!