Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha nem lennénk bent az...

Hogyha nem lennénk bent az EU-ban, akkor milyen rendszert épített volna ki a Fidesz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 elvtárs! A gombokért eladás az antall kormány idején történt, akkor szereztek nagy vagyonokwt pl az orbán győző féle jóelvtársak ;)


Az imf-el való kokettálás most is jobb lenne mint az szovjet magas kamatú hiteleket felvenni, csak hát az imf korrupcióellenes, hatékonyságnövelő intézkedéseket vár el cserébe, putyin bácso viszont semmi mást, csak a magas kamatokat.

2019. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

11.

Nem egy országban élünk, vagy nem szeded a Cavintonodat, esetleg lekárt annak szavazossága....

De van egy jó hírem! Az internetnek elég kiváló a Cavintonja és nem felejt! Üsd be nyugodtan: horn kormány privatizáció.... És akkor szembesül miket adott el! A teljesség igénye nélkül, előzetes gyanánt:

- energiaszektor

- gyógyszeripar

- vegyipar

- cukoripar

- konzervgyárak

- stb.

És még ideológiát is gyártották hozzá (bár ez az szdsz-től származik): "Az állam, rossz gazda!)

És mindehhez csapd hozzá még a Bokros-csomagot, ami igazolja az szdsz-es ideológiát, hisz a rossz gazdát nem érdekli sem az állam, sem a polgárai gyarapodása!


Mára a balos fanok, azt szajkózzák, hogy a fidesz kormány lop... Mégis rohamléptekben fejlődik a gazdaság. Nem elvesz az emberektől, hanem ad nekik. Nem eladja az aranytartalékot, hanem visszavásárolja... És az annyira utált stadionok megépülnek, nem úgy mint a Böszme által megálmodott kormányzati negyed. A stadionok építői, ki vannak fizetve, mem úgy mint a Megyeri-hídé..,,

2019. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem akarod te azt tudni...
2019. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy ne akarjad azt tudni. Már a politikai aszfaltfirkáért is előállítanak tüntiken, mi lenne pl. ha szórólapoznál is, vagy csak egyszerűen hangosabb lennél mint a többi.
2019. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.

A politikai aszfaltfirka egy olyan műfaj, amikor arra illetéktelen személyek, valaki más vagyonát módosítják.

Add meg a lakcímed, vagy ha van autód, annak a rendszámát, fellelhetőségét. Odamegyek és kedvemre festegetek. De ne szólj ám rendőrnek, mert az elő fog engem állítani. És ugye te nem szereted, ha a rongálókat a hatalom vegzálja? Pedig csak horogjereszteket, esetleg 5 ágú vöröscsillagot festegetnék. Vagy csak annyit írnék oda, hogy "ez az ember pedofil"..,,

És akkor dolgom végeztével egymásra mosolyognánk és mindenki menne a dolgára....

2019. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hozzám nyugodtan jöhetsz. Nem hívok rendőrt, ne félj. A nyelveddel fogom feltakarítani a mázolmányodat. Aztán egymásra mosolygunk (ha lesz kedved mosolyogni...) és mindenki megy a dolgára. Igaz, én nem vagyok sem politikus, sem közszereplő, sem tolvaj...
2019. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16.

Tehát akkor abban egyetértünk, mások tulajdonának rongálása következményeket von maga után. Vagy hatósági, vagy önbíráskodási szinten.

Tehát okafogyott és értelmetlen dolog azon méltatlankodni, ha valaki(ke)t előállít ilyesmiért a rendőrség!

Mellesleg, megnyugtatlak. Mind a kultúrámtól, mind az értékrendemtől távol áll, hogy másoknak önkényesen kárt okozzak. Tehát, tőlem nem kell tartanod. A provokatív feltételezésemet csak az elmebeteg, baloldaliak miatt tettem. Akik úgy gondolják, hogy bármit megengedhetnek maguknal, ha közben diktatúrát kiabálnak. Az, hogy ki mit hangoztat cselekedete közben, az nem felmentő körülmény!

2019. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor abban egyetértünk, mások tulajdonának rongálása következményeket von maga után. Vagy hatósági, vagy önbíráskodási szinten."


Az önbíráskodás teljesen más jogi kategória, nem is értem, hogy került ide.

Netán arra célzol, hogy veled mosom fel a járdát? Az ssjnos nem nyert, semmi köze az önbíráskodäshoz.

De hogy a kérdèsre is válaszoljak: hogyne, csak nem mindegy, hogy mi után, mekkorát. Mert ha egy közterületen valaki valamit azbaszfaltra firkál, az legrosszabb esetben sem lehetne több egy szabálysértésnél. (az ugróiskolát felrajzoló gyerekek szüleinek némi megkönnyebbülésére).



"Tehát okafogyott és értelmetlen dolog azon méltatlankodni, ha valaki(ke)t előállít ilyesmiért a rendőrség!"


Értrm. Tehát ezen a sajátos logikai mesgyén tovább osonva az is rendben van, ha valaki átszalad a piroson és előállítják. Szabálysértés ez is, az is.


"Mellesleg, megnyugtatlak. Mind a kultúrámtól, mind az értékrendemtől távol áll, hogy másoknak önkényesen kárt okozzak."

Ez szerintem neked megnyugtatóbb...



Tehát, tőlem nem kell tartanod. A provokatív feltételezésemet csak az elmebeteg, baloldaliak miatt tettem. Akik úgy gondolják, hogy bármit megengedhetnek maguknal, ha közben diktatúrát kiabálnak.

Ezzel nagyon szépen hangzik, csak ott a bibi, hogy még így is csak a töredékét engedik meg maguknak, mint tisztelt kormánypárti barátaink...csak az egyenlő bánásmód jegyében...


Az, hogy ki mit hangoztat cselekedete közben, az nem felmentő körülmény!

"


Az valóban nem. De az úgy látszik nagyon, hogy ezt milyen politikai oldal melletti elköteleződésből teszi...

2019. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!