Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik Orbán Viktornál jobb...

Létezik Orbán Viktornál jobb politikus?

Figyelt kérdés

Most őszintén bevallom nem trollkodásból hanem teljesen őszintén szerintem Orbán Viktornal jobb Miniszterelnök nem volt Magyarország történetében azt mondják hogy Kádár János is jó Miniszterelnök volt nem tudom mi az igazság mert akkor még kicsi voltam talán nem is éltem , de szerintem Orbán Viktor Magyarország történetének legemberibb legőszintébb és legjobb Miniszterelnöke.


Gyurcsány Ferenc meg egyik másik politikusok azért fetrengenek a földön azért bohóckodnak lefekszenek a földre meg ilyenek hogy hatalomra kerüljenek és még több pénzük legyen ,nem az emberek miatt.


De Orbán Viktor helyre rakta a gazdaságot 10-15 évvel ezelőtt még tombolt a szegénység és a munkanélküliség Magyarországon de ma már nem.

Mindent emelt a Orbán kormány a nyugdíjat a támogatásokat még a ápolási díjat is tavaly még 29 ezer ápolási díjat kaptunk ma már 34 500 vagy 34 700 ft ez majdnem 5 ezerel röbb gyakorlatilag úgyis fel lehet fogni hogy ez olyan mintha ingyenes lenne az internet hiszen ez a 5 ezer forint fedezi.


Szóval Orbán Viktornak sok mindent köszönhetünk eddig 30 ezer forint Erzsébet utalványt nyugdíj emelés ápolási díj emelés és fizetés emelés Orbán kormánynak hála gazdagabbak lettünk és jobban élünk mint ezelőtt 10 éve.



2019. ápr. 4. 23:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
72%
#6: Melyik énjére gondoltál a sok közül?
2019. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%
Pl. Donald Trump
2019. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
46%
Maga az Ördög sem csinálná jobban, ha politikus lenne.
2019. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem definíciótól is függ
2019. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
47%
*ki mit ért politikus alatt
2019. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
59%

Orbántól csak jobb politikus van!

Ő egy politikai selejt.

2019. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%

Válasz: lehet hogy van

Ha ő selejt, akkor a gyurcsány és a többi meg hulladék

2019. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%
#27 terelsz, szép próbálkozás, de ezt utoljára 8 évesen ettük meg, azóta felnőttünk.
2019. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
49%

27 - talán ha méltóztatnál a címet elolvasni...

Orbán ugyanolyan hulladék mint Gyurcsány! - Így már boldog vagy?!

2019. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29%

Kedves ellenzék!


Lehet fröcsögni 0-24, 24/7, már 2010 óta mi vagyunk többet, ennek nagy részében kétharmaddal és leszünk is legalább 2022-ig, de azért illúziótok se legyen, 2022-ben is győzni fogunk, első sorban nem azért mert a Fidesz akkora menő ultrakirály párt és pazarul kormányoz, hanem mert az ellenzék harmatgyenge és ezzel a jelzővel még szofisztikált úri ember voltam.


Szóval jöhet minden fidesszel szimpatizáló hozzászólásra a dislike, nekünk nem fáj, se a fidesznek, mert győztünk (3+1-szer) és győzni is fogunk :)


Jól élünk, kifogástalanul vagyunk, Orbán Viktor a mi királyunk!!

2019. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!