Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik Orbán Viktornál jobb...

Létezik Orbán Viktornál jobb politikus?

Figyelt kérdés

Most őszintén bevallom nem trollkodásból hanem teljesen őszintén szerintem Orbán Viktornal jobb Miniszterelnök nem volt Magyarország történetében azt mondják hogy Kádár János is jó Miniszterelnök volt nem tudom mi az igazság mert akkor még kicsi voltam talán nem is éltem , de szerintem Orbán Viktor Magyarország történetének legemberibb legőszintébb és legjobb Miniszterelnöke.


Gyurcsány Ferenc meg egyik másik politikusok azért fetrengenek a földön azért bohóckodnak lefekszenek a földre meg ilyenek hogy hatalomra kerüljenek és még több pénzük legyen ,nem az emberek miatt.


De Orbán Viktor helyre rakta a gazdaságot 10-15 évvel ezelőtt még tombolt a szegénység és a munkanélküliség Magyarországon de ma már nem.

Mindent emelt a Orbán kormány a nyugdíjat a támogatásokat még a ápolási díjat is tavaly még 29 ezer ápolási díjat kaptunk ma már 34 500 vagy 34 700 ft ez majdnem 5 ezerel röbb gyakorlatilag úgyis fel lehet fogni hogy ez olyan mintha ingyenes lenne az internet hiszen ez a 5 ezer forint fedezi.


Szóval Orbán Viktornak sok mindent köszönhetünk eddig 30 ezer forint Erzsébet utalványt nyugdíj emelés ápolási díj emelés és fizetés emelés Orbán kormánynak hála gazdagabbak lettünk és jobban élünk mint ezelőtt 10 éve.



2019. ápr. 4. 23:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
35%
*mi vagyunk többen
2019. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
56%
Hitlerék is többen voltak.
2019. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
van valami bája amikor egy trollal már az első válaszoló leáll "vitázni"
2019. ápr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
20:55: né, egy jobbágy, aki még élvezi is. Biztos kapott trafikot.
2019. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Hétvége van. Unatkozunk. Érdekel, hogy mivel érvelnek. A téma nem lényeges. De az érvek lehetnek jópofák.
2019. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
63%
Tisztázzuk: Neked mitől jó egy jó politikus?
2019. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Tsakhiagiin Elbegdorj
2019. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!