Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen titkolni, hogy Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés

Fideszes vagyok Budapesten lakom és a környezetemben(munkahelyen, ismerősök között, stb.) nagyon sok Fidesz gyűlölő van.


Gyűlölik a Fideszt, de más párttal sem szimpatizálnak, maximum olyannal aki még a parlamentbe se jut be.


Én átlátom mennyivel jobb, hogy a Fidesz van kormányon mintsem bármelyik baloldali párt vagy a mára nevetségessé vált jobbik.

De sajnos nagyon sok esetben el kell rejtenem a véleményem, mert ha kifejteném, akkor azzal vérig sértenék másokat és lehet szóba se állnának velem.


Az állandó demagóg, ostoba, buta, zsigeri szidalmazásból már elegem van, mert tudjuk, hogy divat szidni a mindenkori kormánypártot, de azért ez mégis túlzás. Mások miért nem látják, hogy a Fidesz x rossz és y jó döntése mellett még mindig ők a legjobb választás arra, hogy kormányozzák az országot?

Mit tegyek?



2019. ápr. 5. 15:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező plz.

Annyira vicces ahogy eljátszod itt az áldozatot, közben meg a "kérdésed" gyakorlatilag ennyi volt:

"Miért nem ért velem egyet mindenki?"

Vagy "Miért nem isteníti mindenki velem együtt a magyarnemzethyjobbot?"

És még te panaszkodsz hogy ki vagy közösítve, mikor kb. Az a fájdalmad hogy a kollégáid nem úgy gondolkodnak mint te.

Hát... Haláli vagy komolyan xD

2019. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
Nincs mit titkolnod, nyugodtan vállald a hovatartozásod. Most komolyan azt hiszed, egyedül vagy fidesz szimpatizáns a környezetedben. Mi vagyunk többen, nyugi.
2019. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12-es: köszi, ez megnyugtat :)
2019. ápr. 5. 16:22
 14/33 anonim ***** válasza:
72%
Költözz vidékre.
2019. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te nem vagy fideszes.
2019. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

De, Fideszes vagyok és büszke vagyok rá!


Ezt is én találtam ki:

"A magyarok istenére esküszünk, esküszünk, hogy Orbán Viktor a mi egy istenünk!"

2019. ápr. 5. 16:38
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Ezt kár volt leírnod, csak megerősítettél a feltételezésemben! ;)
2019. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%

"#3: Csak egy példa a propagandához: az ausztriai rokonom megerősítette, hogy tényleg vannak NO GO kerületek a rendőrök számára is, nem hogy a civileknek


Illetve a többi kerületben is mérhetetlenül sok a török munkás, akikkel nem szívesen élnek együtt."


Halihó, NO GO zónák tekintetében nem kell messze menni.

Nyíregyháza, Tarcsai István utca, Csáki István utca, Vandlik Márton utca, Gerliczki Mihály utca. Nézz szét a gugli térkép utcaképén, aztán mondd, hogy ez nem NO GO zóna.

Vagy Budapest, Hős utca.

Vagy Miskolc-Nyíregyháza személyvonat este, vagy Mátészalka környéke. Ezek NO GO zónák, valamiért erről az M1 nem beszél sohasem.

Egy fideszes ne beszéljen amúgy propagandáról, mert elsírom magam szánalmamban.

2019. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"el kell rejtenem a véleményem,"


így van, meg eleve nem is kell ilyenekről beszélgetni. Se munkahelyen, se családban se máshol

2019. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
40%
Ma 16:03 be is tudnád linkelni amikor ezt írta?
2019. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!