Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen titkolni, hogy Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés

Fideszes vagyok Budapesten lakom és a környezetemben(munkahelyen, ismerősök között, stb.) nagyon sok Fidesz gyűlölő van.


Gyűlölik a Fideszt, de más párttal sem szimpatizálnak, maximum olyannal aki még a parlamentbe se jut be.


Én átlátom mennyivel jobb, hogy a Fidesz van kormányon mintsem bármelyik baloldali párt vagy a mára nevetségessé vált jobbik.

De sajnos nagyon sok esetben el kell rejtenem a véleményem, mert ha kifejteném, akkor azzal vérig sértenék másokat és lehet szóba se állnának velem.


Az állandó demagóg, ostoba, buta, zsigeri szidalmazásból már elegem van, mert tudjuk, hogy divat szidni a mindenkori kormánypártot, de azért ez mégis túlzás. Mások miért nem látják, hogy a Fidesz x rossz és y jó döntése mellett még mindig ők a legjobb választás arra, hogy kormányozzák az országot?

Mit tegyek?



2019. ápr. 5. 15:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%

Hm...amikor valakit felzabál a vakhite....


Amikor gyűlöletről jajgatsz, pár dolgot azért nem ártana figyelembe venni.

Elsőként mindjárt azt, hogy a gyűlölet és annak gerjesztése a drága orbán vikinek köszönhetó innováció. A kilencvenes évek első harmadára datálható. Ahogy a megbélyegués, a jelzők használata, a karaktergyilkosság, a lejáratás is.

A cinikis, szèlkakas pizikája somat tett annak erdekében, hogy a korábbi kritikusai valóban a gyűlölői lettek. Továbbá az a mélyen sötét, egybites...khm...gondolkodás(?)mód is orbán talälmánya, hogy mindenkit, aki nem értett vele egyet, nemes egyszetűséggel lekomcsizta, később hazaárulózta. Most sincs nagy különbség, csak most Soros ügynöknek nevezi a más véleményen levőket. Szetinted ez rendben van. Szerintem nincs. Sőt, az ország nagy többségének szemèben sincs. Ez nem pártüggő ugyanis.


Szóval, te átlátod....más meg átlátja, hány sebből vérzik ez a politika.


"Az állandó demagóg, ostoba, buta, zsigeri szidalmazásból már elegem van..."

Ahogy másoknak is. M3gis el kellett szenvednie nwm csak a baloldaliaknak, hanem mindenkinek, aki nem támogatta a fidesz politikáját. A fidesz ellenzékiként is lejáratott, stigmatizált, rágalmazott. Kormányzati pozícióban pedig mära ebből áll a kommunikációjuk.


Az oké, hogy más szemébwn a szálkát is, de hogy a magadéban a gerendát sem...ez kicsit erős...

2019. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
15%

Wbiker, tekintsünk el az általad leírtak érdemi mondanivalójától, mert az nincs neki, szokásos ballib szeretetbeszéd a törpe kisebbségben lévő fideszes gyűlölködőkről, hogy rohadna meg az összes.

Viszont az, hogy ennyi elütést vétesz egy ilyen iromány során, szerintem vérciki. 1-2 bárkinél becsúszik, de ez már túlzás. Vagy ennyire trehány vagy, vagy olyan feldúlt állapotva kerülsz ilyenkor, hogy észre se veszed, egyik se jó.

2019. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

A fideszes vitakultúra első szabálya, ha nincs érved, támadd az érvelőt.

Második szabály: lásd az első szabályt...

2019. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
15%
Érvelő? Túlértékeled magad. Érvet tőled még nem olvastam, csak a tőletek megszokott szeretetbeszédet, amiről már írtam, úgyhogy ne vedd zokon, ha alkalmatlannak tartalak arra, hogy érdemi vitát folytassak veled.
2019. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Ne vegyétek ár komolyan eléggé egyértelmű hogy egy unatkozó ,,kérdezővel" van dolgunk! Vagy lehet hogy egy bérkommentelővel, akiknek a létezésében most már egyre jobban kezdek hinni, főleg ilyen ,,kérdések" után.
2019. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
Tudom, a vitaképtelenek mindig ezzel a szöveggel magyarázzák a bizonyítványukat. Ne aggódj, megszoktam.
2019. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Na sebaj, 2022-ben is mi nyerünk :)
2019. ápr. 6. 21:36
 28/33 anonim ***** válasza:
36%

Màjusban, ősszel, 22-ben...

Ezek maguk alatt vágják a fát, annyi eszük van, mint a maradék szavazóiknak.

2019. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Teljes barátsággal: te hol élsz ember?
2019. ápr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Két lábbal a földön, próbáld ki te is. Az elsőhöz már nem kell sokat aludni, majd figyelj erősen.
2019. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!