Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan viseljem el ha a...

Hogyan viseljem el ha a főnököm nagy fideszes én viszont ellenzéki vagyok?

Figyelt kérdés

Túlságosan is politizál, már irritáló amit neten is muvel.

Én viszont jobbikos vagyok, és nem tetszik a fidesz politikája....

Miért kell ennyire politizalnia? Meg mozgósítani is kell telefonon párttagokat.... Pedig nem politikai munkám van.



2019. ápr. 5. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Azért prostituált ne legyél már.

Szóval ezt a párttag mozgósítást mindenképpen tagadd meg ha ez nem a munkád része,mert ezzel

1.elárulod a saját elveided

2.prostituálódsz

3.támogatod a hazaáruló rezsimet.

4.eleve ne nyavalyogjál hanem álljál már ki magadért ba zmeg

[link]

2019. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én megmondanàm neki, hogy nem szeretnék politikát hallgatni és azzal foglalkozni a munkában. Azt is nyugodtan mondd meg, hogy nem telefonalgatsz neki ilyen témában. Ha nem érti meg, keresel mást. Facebookon azt oszt meg amit akar, elrejted vagy törlöd
2019. ápr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A munkahelyeden hogy politizál? Fennhangon szajkózza a baromságait? Állítsd le! Kérd meg, hogy ne szórakoztasson a hülyesègeivel, nem vagytok egy véleményen.


Ha csak annyi a problémád, hogy mittudomén...vimtor piszter lóg a falon az irodájában, akkor marha egyszerű, ne menj be oda.


A neten hol politizál? Minek nèzed meg?

2019. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A volt főnököm vallási fanatikus volt, amikor rákezdte a szövegelést egyszerűen "lementem alfába" és néha bólintottam egyet, tőlem mondhatta, addig se melóztam.
2019. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írja!

Azért mondjad neki: "Figyelek főnök, de ha rád/magára figyelek, nem tudom a munkám végezni!"

2019. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerezz bizonyítékokat arra, hogy politikai mozgósításra utasít, mint főnök, holott neked ez nem tartozik a munkaköri leírásodba.


Azt, hogy mondja a magáét, önmagában le kell szarni, Aztán ezt a munkát tagadd meg, amiért ha kirúgással fenyeget, és ki is rúg, simán mehetsz munkaügyi bíróságra, és nem kis kártérítésre leszel jogosult, aztán kereshetsz normálisabb munkát, nem mellesleg a sajtóhoz is fordulhatsz, hogy hogy is működik a fidesz, talán egy tényfeltáró újság, pl. átlátszó még többet is ki tud hozni belőle, ha kiderítik, hogy kap valami állami megrendelést...Az már botrány.

2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!