Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell igazolni ha nekem...

Miért kell igazolni ha nekem mondjuk van 10. 000millióm készpénzben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel én a berem kpben kapom de mivel kevesebből is meg lehet lennies spórolás nyomán illetve szülővel együtt eles miatt jelentőset félre tudok tenni, akkor mi köze van a banknak hozzá hogy honnan van? Vagy minek kell igazolnom ha eleve megdolgoztam érte?


Nincs ilyen problémám sajnos így a kérdés csak elméleti.



2019. ápr. 6. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Az adózás miatt.

1 milla feletti betét felett a bank küldi a részleteket a számládról a navnak.

2019. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként számlán tartani itthon nem a legjobb ötlet. Ugye küldik a nav nak hogy helló,a másik a nevetetségesen magas banköltség. Ami már 1 millánál is úgy jön ki ha átlagoljuk a magyar bankok 1 éves lekötését és kamatait hogy az 1 milládból 12 hónap alatt lesz 950e.

Vagyis nem megköszönik hogy használhatják a pénzed hanem meg be is húznak hogy igen ennyiért vigyázunk rá és meg vamzer módra le is jelentünk.

Ezért sokkal logikusabb széfbe rakni. Ott nem kérdez senki semmit,nem küldenek jelentést rólad,nem lehet inkasszózni a pé zed és csak évi 5e nem pedig 50 vagy 80.

2019. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!