Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Puzsér Róber kigyúrná...

Ha Puzsér Róber kigyúrná magát, sztárfodrászt fogadna és divatos gucci ruhákat hordana, akkor nagyobb esélye lenne Karácsony és Tarlós ellen mint jelenleg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%

Atya ég! Ennél több ostobaságot egyszerre én még nem láttam. Az összes példád hülyeség, ezek szerint ismered a munkásságát csak nem érted.

Puzsér nem utál mindenkit. Számos pozitív listája van, a kedvenc zenéiből, a kedvenc íróiból, a legtisztességesebb politikusokból, a legjobb filmekről, stb.


Hamvas Béla, Pintér Béla, Sergio Leone, Laár András, Antal Imre, Stanley Kubrick, Jean-Michel Jarre, David Bowie, Björk, Kepes András, Martin Scorsese és még sorolhatnál a végtelenségig, ezekért az emberekért rajong.

A mainstream tömegkultúra termékeinek nagy részét utálja valóban, de a szubkultúrában nagy rajongója sok dolognak.


Mikor bírált olyanokat, akik a "nyugger" kifejezést használták? Szerintem félreértettél valamit, ez hülyeség, nem mondott ilyet.


A hajléktalanokról sosem beszélt így, sosem gyűlölködött, nem tudom honnan veszed ezt. Nem lehet, hogy egy ironikus szöveget komolyan vettél?


Utálja a Fideszt és az ellenzéket, ebben hol az ellentmondás? Azért ezzel elég sokan vannak így az országban. Nehogy már választani kelljen 2 mocsok banda között.


Nem utál mindent és az ellenkezőjét, ahogy már írtam. Egyszerűen sok esetben kritizálja mindkét oldalt, nem tudom ezzel mi a baj, épp emiatt hiteles, hogy független, harmadik, önálló véleménye van.


Ez nem igaz, hogy utálná önmagát, egyszerűen csak érzelmileg rossz állapotba került. Nem tudom ezért miért kell fikázni.

Szerintem te még mindig leragadtál a 2016-os interjúknál, azóta már családja van és született egy kislánya is, egyenesbe jött.


Ezt a polgármesterséget azért találta ki, mert mások életén akar javítani, ahogy a műsoraiban is jobbá akarja tenni a világot maga körül.


Lehet, hogy a világ nem úgy működik, hogy igazat mondunk, de épp ezért kell tenni ellene. Számomra rengeteg erőt adott Puzsér azzal, ahogy kiáll az igazáért, azóta a saját életemben sokkal kevesebb megalkuvást tűrök. És ha emiatt nem szeretnek, akkor ne szeressenek, de legalább tükörbe tudok nézni...

2019. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!