Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Puzsér Róber kigyúrná...

Ha Puzsér Róber kigyúrná magát, sztárfodrászt fogadna és divatos gucci ruhákat hordana, akkor nagyobb esélye lenne Karácsony és Tarlós ellen mint jelenleg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 21:09
1 2
 1/11 Szecessziós Vájling ***** válasza:
49%
Valószínűleg már az is nagy segítség lenne neki, ha megtanulna kulturáltan viselkedni.
2019. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondolod hogy ha a mostani személyisége mellé még hülyén is néz ki az segítene?
2019. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem,ugyanis a magyarok a prolis külsőre buknak.

Nézz már szét hogy néznek ki a politikusok.


Nagy bél,pulykavörös arcbőr,táskás szemek,parasztos beszéd.

2019. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát persze! Majd ha a stricikre szavazunk.:)
2019. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Herevasalás nehogy kimaradjon!
2019. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igen. A kádárista mentalitású nyugger-szavazók nem program vagy hitelesség alapján döntenek, hanem az alapján, hogy az jelölt hogy néz ki és kedvesen, lágyan beszél-e.


Ezért ilyen népszerű Karigeri, mert olyan kedvesen mosolyog, hogy akkor biztos jó ember is. Puzsér viszont hangoskodik, akkor biztosan csúnya gonosz. Kb. így gondolkodnak, ennyire futja nekik, hiába lehet Puzsér programja jó, hiába, hogy nem lopott, hiába, hogy értelmiségi műsorai vannak, ahol fiatalok ezreinek ad át kultúrár és a fogyasztói társadalom kritikáját.


Nem, a kádári nyugger újra megy, és a szegfűre voksol, a kedvesen mosolygó Karigerire, aki hiába egy hazug tolvaj, nem kiabál. És ezért imádják, hogy nem hangoskodik.

2019. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#6

El kellene végre döntenetek, hogy a "nyugger" a szegfűre, vagy a Fideszre szavaz?

Mert eddig arról ment a mantra, hogy a "nyuggerek" fideszesek.

Vagy mindegy, csak az éppen aktuális témában lehessen őket fikázni, bokszzsáknak használva, minden sikertelenséget rájuk kenni?

Speciel én egy budapesti "nyugger" vagyok és konkrétan rókázom karigeritől, Puzsérral viszont szimpatizálok.

Minden szövegét megnézem a Yt-on és követem a Facebookon.

A barátaink (nem kevesen) ugyanígy vélekednek, pedig hasonló korosztály.

Mindamellett nem fogok Puzsérra szavazni, mert akármilyen intelligens, akármilyen művelt, akármilyen jó a dumája, nem való a politikába. Semmilyenbe!

Egy minden diplomáciai érzéktől mentes idegroncs, akinek nem való ez a pálya és nyilván ő sem akarja ezt igazán.

Így aztán, jobb híján marad a Tarlós.

2019. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

A nyugger nem a nyugdíjast jelenti, hanem a nyugdíjasokon belül egy csoportot. A politizáló, szektás, nácizó vagy komcsizó, a "másik" oldalt szenvedélyből gyűlölő nyugdíjas. Általában a Fideszre, az MSZP-re vagy a DK-ra szavaznak. Én nem a programjuk miatt, hanem egyszerűen megszokásból.


Te nyilvánvalóan nem vagy az. De azért hidd el, hogy átlagban az idősebb korosztály nem nézi Puzsér műsorait, hanem inkább csak 1-2 videó alapján utálják, amiért hangos. A te baráti köröd szereti és ez jó, de hidd el, hogy 35 év alatt százalékosan kb. 4-5-ször akkora, mint mondjuk 60 év felett. Szoktam járni a Mikába Apu előadásokra, ott 100-ból 2-3 embert szoktam maximum látni, akik Puzsérnál idősebbek.


A szavazatod a tiéd, én nem foglak győzködni, de annyit azért had kérdezzek, hogy nem lehet, hogy azért tart ott ez az ország ahol, mert túlságosan is "diplomatikus" mindenki? Mindenki minden korrupcióba belemegy, senki nem akar balhét, mindenki csúszik-másik a tetszésért. Nem lehet, hogy olyan valakire lenne szükség, aki az asztalra csap és igenis kiönti a gyerekkel együtt a fürdővizet? Aki szembe megy a korrupt elittel? Itt egy teljes megtisztulásra van szükség.

2019. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

A diplomáciai érzék nem azonos a tetszésért való csúszás-mászással, a balhék lenyelésével, de főképp a korrupcióhoz semmi köze.

A jó diplomáciai érzékkel megáldott ember úgy tálalja az ellenvéleményét, hogy azzal a másik emberbe nem gázol bele, egyenrangú félként kezelve a partnerét tud nemet mondani, az arcára nem ülnek ki a negatív érzései vagy az ellenszenve és nem késhegyig menő vitát generál, hanem nézeteltérés esetén kulturáltan érvel. Hogy közben miket gondol magában, az nem tartozik a publikumra.

Vannak posztok, ahol ez a képesség előfeltétel és a főpolgármesteri tisztség pont ilyen.

Ezzel szemben Puzsér mindenkivel szembemegy, mert gyakorlatilag mindenkit utál, ami önmagában nem is lenne baj, csakhogy ezt nevesíti és szétharsogja a világban.

Mivel ahogy írtam is, ismerem a munkásságát és ezt néhány példával illusztrálnám!

Lekezelően nyilatkozott a nyuggerekről - ezt a kifejezést használva - majd egy hónap múlva ő bírálta azokat, akik ezt a megnevezést használták.

Totálisan kikelt a hajléktalanintézkedések kapcsán, holott előtte félévvel kifejtette,hogy milyen undorítóak és felháborító, hogy lépten-nyomon a szennyükben kell taposni.

Utálja a Fideszt, de utálja az ellenzéket is.

Utál mindent, de utálja annak az ellenkezőjét is.

Legfőképpen önmagát utálja, mert nem tud örülni, nem tud boldog lenni, nem ismeri a szerelmet, csak időnként csapódik mellé valaki ideig óráig, mert az anyján kívül nem kötődik senkihez, de őt is a lelke mélyén gyűlöli és az elcseszett életéért (ő fogalmazott így) őt okolja. Ezért is voltak/vannak szuicid gondolatai, de a megvalósításig soha nem jutott el, mert közben úgy érzi, hogy ő mindenek felett áll és egy ilyen tökéletes dolgot nem szabad megsemmisíteni.

Nem tudom miért találta ki ezt most magának, talán mert még főpolgármester nem volt és ez hatalmas elégtétel lenne az egójának, na meg az anyjának is bizonyíthatna.

Nem úgy működik a világ - sem kicsiben, sem nagyban - hogy mindenkinek üvöltve a képére hányjuk a véleményünket - a saját büdös nagy igazságunkat - aztán kezdjen vele amit akar, mert úgyis nekünk van igazunk! Pedig Puzsér így működik, ezen a terepen érzi biztonságban és otthon magát.

Én az összes érdemei elismerése mellett váltig állítom, hogy Puzsér beszavazása, a legjobban Puzsérnak ártana, mert nem vinné végig a ciklusát, de én sem akarok erről győzködni senkit!

Ezek miatt fogok kizárásos alapon Tarlósra szavazni, pedig én is boldogabb lennék, ha frissebb, fiatalosabb, modernebb szelek fújnának a Városházán, de ebből a készletből ő az egyetlen, aki szóba jöhet. Szerintem!

2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

A nyugdíjasok nem szeretik a testépítőket,mert az nem elég prolis.


A jómunkás ember nem sportol,csak kapál.


A lényeg,hogy olyan tipikus átlagember kinézete legyen,ezért volt szerelmes az összes öregasszony Orbánba.Sokaknál ez a szerelem még mai napig tart az időskori elbutulás és látásromlás miatt...

2019. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!