Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok ironikusnak,...

Nem tartjátok ironikusnak, hogy a németek úgy kezelnek minket magyarokat mint a férgeket vendégmunkásként meg turistaként is, de miután beengedték a szeretett bevándorlóikat, azután meg ide járnak pöffeszkedni a Balatonra meg hasonló üdülőhelyekre?

Figyelt kérdés

Felfordul a gyomrom, amikor csak olyan népek osztják az észt, akik nem éltek meg nemrégiben nehéz időket (pontosabban megéltek, de azóta eltelt annyi idő hogy megérett/rothadt belülről a fene nagy liberalizmus útján a társadalmuk, nem úgy mint mi, hogy még mindig nem szedtük magunkat össze önerőből, és nem amerikai támogatás útján) akiknél olyan fene nagy jólét van, hogy az szó szerint az agyukra ment


Vitassuk meg, mert nagyon kíváncsi vagyok ki mit gondol a témával kapcsolatban



2019. ápr. 8. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem sose kezeltek úgy mint férget.
2019. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, én amióta Németországban dolgozok sokkal jobb megbecsülnek mint amíg otthon tettem.
2019. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tény, hogy Ausländerként kezelnek, sosem leszel ugyanolyan német, mint ők. Ezt több ismerősöm is mondta, aki nem mosogatni ment ki, hanem diplomával dolgozik, úgy, hogy ott kint végezte már az egyetemet is. De amúgy nem csak minket magyarokat, hanem minden kelet-európait így kezelnek. Aztán van, akit ez jobban zavar, van akit meg kevésbé.

Balatonra meg hadd járjanak pöffeszkedni, az a jó, ha minél többen jönnek ide, pörgetni a turizmust és költeni. Az igazán gazdagok amúgy sem idejönnek, hanem a Karib-szigetekre hajókázni.

2019. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Én utálom a németek gondolkodásmódját. Lenéző, pökhendi, beképzelt. Amúgy meg egy dögunalmas, mindenféle kreativitásról mentes, külsőre sem nevezhető szépnek népség...
2019. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

14-es hàt azèrt kreativitàsuk van,csak nèzzük meg ők hogyan èlnek meg a magyarok.

Ott az àtlag kocsi Bömös,itthon egy 100 èves 6milliò km-s Suzuki.


Nem mindenkit nèznek le amùgy de sajnos sok magyar embert nem is lehet semmibe se nèzni.

2019. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15# Hát nekem meg szilárd meggyőződésem, hogy egy átlag magyar embernek sokkal nagyobb a kreativitása, mint egy átlag németnek.
2019. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Az lehet de a német a feltaláló mögé áll és megvalósitják az ötletet. A magyart meg irigységből elüldözik itthonról, kimegy a németekhez és megvalósitja az ötletet. Mi meg visszavásároljuk euróért. Van ítt üzleti érzék.
2019. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!