Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek egyes termékeken, csomagolásokon Bibliai idézetek, mint Amerikában?

Figyelt kérdés

Kint az USÁ-ban láttam, hogy egy csomó féle terméken kezdve puskára szerelhető szkóptól egyes gyorséttermek hamburgeres dobozaiig, hajók motorjába ütve, különféle idézetek vannak nyomtatva a Bibliából, akár csak rövidítve, hogy a saját Bibliádban rákereshess a teljes szövegre. Szerintem ez nagyon menő és epikus.


Több boltban lehet venni Ezékiel márkájú kenyeret, ezen kenyér azon recept alapján van készítve, ami a Bibliában Ezékiel könyvében szerepel, a kenyér celofánján szintén szerepel az idézet helye a Bibliában.



2019. ápr. 9. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Én Szent Szilárd pacalt ennék szívesen.
2019. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Semmi értelme. Gondolom valami vallási fan a cégtulaj, vagy valami csilliárdos szponzorálja. Láttam viszont olyat, hogy a WC-papír minden lapján egy vicc volt, na az jó. Vagy politikusaink arcképét nyomathatnák rá és ki-ki olyat vehetne, amilyet akar. Az eltűnt gyerekek képei a tejesdobozokon se rossz, de nálunk még az se ment:

[link]

2019. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Annyira még sose figyeltem fel erre, de az biztos, hogy sokkal vallásosabb ország.
2019. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincs rá se kezdeményezés, se különösebb igény.
2019. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Jó ötlet, én nagyon örülnék neki. 🙏
2019. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bibliais olcsóbb lenne akkor ok.
2019. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Orbán idézeteket meg dakota közmondásokat szeretnék mindenhova!
2019. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A puskára szerelhető szkópra Biblia idézet eléggé ironikus.

Amúgy engem hidegen hagyna, a hambi doboz úgyis a szemétben végzi, és még csak nem is fog tőle jobban ízleni a hamburger. Jól fog mutatni az idézet a kukában.

2019. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amerika vallásosabb ország, van rá kereslet. Ha szerinted is van rá igény, kezdj el gyártani ilyesmit, megteheted. Én mondjuk nem igényelném a bibliai igehelyet a szalámi csomagolásán, de nem is zavar.
2019. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En ilyet nem vettem eszre.

A kenyerre amit en veszek az van irva, hogy Great Value. :D

2019. ápr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!