Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyházi vezetők miért nem...

Tgt kérdése:

Az egyházi vezetők miért nem tiltakoztak, amikor a magyar kormány éheztette a menekülteket a tranzitzónában?

Figyelt kérdés

Csak Iványi Gábort zavarta a dolog.


[link]



2019. ápr. 11. 07:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Lux morulus! Én végigolvastam az irományodat. Szerintem komoly problémák vannak veled.
2019. ápr. 15. 12:22
 22/23 Lux morulus ***** válasza:
Akkor ezt, szerintem megbeszéltük.
2019. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is a mohamedán népségnek van problémája, özönlenek az általuk lenézett gyaurok közé és elvárják, hogy etessék, itassák, ruházzák, meg eltartsák őket, mintha ez természetes alanyi jog lenne és még arra sem veszik az erőt, hogy megtanulják a nyelvüket, hogy egyáltalán koldulni tudjanak, a jószívű németek nyelvéről beszélek, akik azt hitték eddig, hogy jót tesznek, de egyáltalán nem hálásak, csak pimaszul keveslik az adományokat és gyűlölik az adakozókat a jöttmentek, akikre semmi szükség nincs Európában, mert itt nem hullik a banán, vagy az érett gyümölcs a fáról az ember szájába, meg kell dolgozni érte, de erre ezek soha nem lesznek képesek, vagy hajlandók, mert ha képesek lennének rá, el sem menekülnének a hazájukból, hanem tejjel - mézzel folyó Kánaánt csinálnának belőle.

Lám a zsidók paradicsomot varázsoltak a palesztin földeken, kibucokban megdolgozták a földet és ha kellett, öntöztek és kivirágzott a sivatag, de a munka végét is megfogták, a kapanyelet, amíg az arab falvakban csak röhögtek rajtuk és nyomorogtak tovább, hát csak nyomorogjanak kedvükre, ne máshová menjenek élősködni és várni az ingyen kosztot és lázadozni, ha valahol nem érzik feladatuknak a csavargók etetését, dajkálását.

Isten ments, hogy beengedjék a terrorista disz..., hm, díszpintyeket hazánkba!

2019. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!