Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt a decemberi,...

Mi értelme volt a decemberi, , rabszolgatörvény" elleni tüntetésnek?

Figyelt kérdés

A fő érv az volt a túlóratörvény ellen hogy a munkaadó kényszerítheti a munkavállalót több munka végzésére, így nem tud a családjával lenni stb... Még néhány ellenzéki part ki is írta a facebookra hogy szóljanak azok az emberek akiket akaratuk ellenére kényszerítenek túlórára.

Most eltelt lassan fél év, hol vannak azok az emberek akiket kényszerítenek extra munkaórákra?

Van egy olyan érzésem hogy az egész egy hatásvadász ellenzéki manipuláció volt, amivel jól megtévesztették az emberek tízezreit akik ez miatt tüntettek és időt áldoztak a dologra.

Ti mit gondoltok erről?



2019. ápr. 18. 19:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
# 49 Jujj de kioffoltatok egyem meg a gegátokat :D , de még most sem tudtam meg hogy miért nem helyes az álláspontom, csak annyit tudtam meg hogy keveset tudok a világról és még azt is rosszul, semmi indoklás semmi. Rendkívül érteles teremtmények lehettek. Ez már az a kategória, hogy tök mindegy mit írok ha te nem értesz vele egyet akkor kapok egy hasonló értelmes ,,választ" hogy keveset tudok a világról. :D Ez már elkezdett átmenni egyfajta sértegetésbe, ha csak nem olyat írok ami ősszegyezgethető a te ideológiáiddal, rögtön megkapom hogy hülye vagyok (hogy keményebb hogy finomabb megfogalmazásban)... Hát hagy ne részletezem hogy ilyen módon milyen emberek ütköztetik a véleményüket de az biztos hogy nem az értelmesek...
2019. ápr. 21. 15:29
 52/55 mindentudó99 ***** válasza:
63%
Többen leírtuk. Hogy te ezt nem tudod vagy nem vagy hajlandó felfogni arról nem mi tehetünk.
2019. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

# 52 Olyan vicces ez a stílus amit képviselsz, gondolom most nagyon elégedett vagy magaddal hogy okosabbnak képzelheted magad mert te valami olyat tudtál írni amit szerinted nem tudok értelmezni. :D Nem leszek szemét és nem rombolom le az illúziódat.

Viszont tegyél egy szívességet és amennyiben nem tudsz érdemivel hozzájárulni a témához akkor ne ronts itt a színvonalat mert úgy tűnik te tényleg olyan okos vagy hogy én egyszerű halandó ember nem érthetem meg a te nagy bölcsességeidet. xd

2019. ápr. 21. 17:38
 54/55 mindentudó99 ***** válasza:
Többen hozzászóltunk érdemben de mind hiába ha nem jut el a tudatodik. Az a baj hogy felteszel egy kérdést de aztán ha valaki mas vélenyen van meg se hallgatod figyelembe se veszed. Akkor miért kérdezel? A válaszok nem is érdekelnek. Ennyi erővel megbeszélhetnéd saját magaddal is. Más vélemeny úgyse érdekel.
2019. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Hogy mi értelme volt: sajnos semmi. Így meg pláne.


S hogy mi értelme lett volna? Az, hogy ne verjék át rajtunk ezt a szemét törvényt. Azért, hogy a munkältatók ne tudják kedvük szerint kidolgoztatni a beledet.

2019. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!