Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népesség csökkenés megállítása...

Népesség csökkenés megállítása? De miért így?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valaki eltudná magyarázni hogy:

Miért lenne kedvező a csok, és többi ilyen 'olcsó hitel' megoldások?

Miért nem dolgoznak inkább a bérek felzárkóztatásán?

22 vagyok, eszem ágában nem lenne gyereket nemzeni, ilyen fizetések mellett.

Hogy látjátok?



2019. ápr. 18. 21:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30

"Én vállalkozásban dolgozok, és még sosem találkoztam megrendelővel, aki nem akarta volna a vállalási árakat lenyomni."

Környezetemben viszonylagosan jól kerestek az emberek régebben is. De még köztük is a legtöbb nekiállt sírni, amikor egy szerelő kellett vagy valamit csináltatni akatak, hogy ennyi a díj, meg annyi a költség, milyen drága. Akkor hiába mondtam nekik, hogy ha nem fizetik meg akkor később nem lesz senki, mert nem fogja megérni nekik csinálni. Ki is mentek a szakik, mesteremberek külföldre, mert ott megadták nekik azt a pénzt a munkájukért amiből megéltek.

Most meg annyira kevesen vannak, hogy mondhat árat amit nem szégyell, mindenki kifizeti mert nincs más és még arra az egyre is fél évet kell várni, hogy ráérjen.

De így volt ez korábban is az összes termékkel amit a magyarok állítottak elő, akár élelmiszerről, textiláruról vagy bármiről volt szó. Megvették a kínait, lengyelt, akármilyet, mert az olcsóbb volt. Hogy mellette rosszabb is az nem volt fontos. Olcsóbb, akkor jobb. Emiatt tönkre mentek a magyar cégek, megszűntek a munkahelyek. Most meg már nincs választás vagy veszi a vacakot annyiért amennyiért adják, vagy nem vesz semmit. De sokan még most sem értik, hogy sokkal drágább valójában az ha az olcsóbb terméket veszik meg, mert utána ennek máshol, másképp fizetik meg az árát.

2019. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ugye? Pedig csak ezt a számot kellene lejátszani! Ettől te is hangulatba jönnél, kérdező!

https://www.youtube.com/watch?v=XSpCB-tvQcM

2019. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#10-es

KÖSZÖNÖM! 🙏🏻 Úgy néz ki, vannak még normális, logikusan gondolkozó emberek.

2021. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!