Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a magyar iskolákban kreacionizmust tanítanának?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen lenne pár tanóra:



Biológia - Hogyan nevezte el Ádám az állatokat, melyiket hova rakta Noé a bárkában, hogyan vonultak széjjel a Földön az Özönvíz után.

Hogyan éltek együtt a dínoszauruszok az Édenkertben Ádámmal és Évával.

Hogyan evett növényeket az oroszlán és a t-rex.


Földrajz - Hogyan alakította ki a Föld hegységeit és síkságait az Özönvíz, a kéreg hirtelen besüllyedésekor felfelé lövellő vizek hogyan alakultak jégmeteorokká és alakították ki a Hold krátereit.

Hogyan ásta el a Sátán a föld alá a mesterségesen többmillió évessé öregített fosszíliákat.

Bizonyítékok a Föld valódi korára - 6000 évre.

Bizonyítékok arra, hogy a Föld lapos.


Kémia - Hogyan képes az édesvíz a sós vizen lebegni, lehetővé téve, hogy az Özönvíz alatt édesvízi és tengeri halak is életben maradtak.

Ezékiel kenyerének szerves kémiája.

A Végítéletkor a becsapódó Üröm csillag által keserűvé tett vizek kémiája.


Matematika - Bizonyítékok arra, hogy a Pi értéke valójában három.

Noé Bárkájának és a Szent Sátornak a térfogatszámítása.

Biblikus mértékegységes bevezetése pl. könyök



Fizika - A termodinamika második törvényének cáfolata, avagy hogyan nem fogyott ki az olaj a Templomban a hanukai menórából.

Univerzum valódi korának meghatározása biblikus bizonyítékokkal - 6000 év.

Új kozmológia bevezetése - A lapos Föld a Mély Vizein lebeg, körülfogják az Ég Vizei, a Firmamentum. Az univerzum akkor fog véget érni, amikor visszatér Jézus. Ezt személyesen is elő lehet segíteni egy vörös tehén tenyésztésével, az összes zsidó Izraelbe költöztetésével, és a tehén feláldozásával a felépülő Harmadik Templomban, aminek felépítéséhez le kell rombolni az Al-Aksza Mecsetet.



2019. ápr. 23. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Hallottam már róluk, de ez komoly, hogy a mai napig elhiszik, hogy 6 ezer éves a Föld?

Természetesen nem járatnàm ilyen iskolába a gyerekem, előbb tanítanàm otthon. De valószínű keresnék másik iskolát.

2019. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kibírtam, hogy azt tanították nekem, hogy a szovjet csapatok 1945-ben felszabadították hazánkat. Hogy a szocializmusban egyenlőség van, míg a kapitalizmusban kizsákmányolják a dolgozókat. Hogy nálunk demokrácia van, pedig pont nálunk nem lehetett beszélni sok mindenről (Rákosi-rendszer alatti munkatáborok, málenkij robotra elhurcolt emberek, padláslesöprések, '56 utáni megtorlások stb. stb.), és nálunk volt egypártrendszer és államilag nyomatott ideológiai nevelés, míg nyugaton nincs demokrácia, pedig ott volt több párt, ott volt plurális sajtó, ott utazhattak szabadon az emberek stb.


Iskolás koromban egészen hozzászoktam, hogy van a szüleim által elmondott valóság, amiről iskolában szigorúan hallgatni kellett, és van az iskolában belénk vert ideológia, ami kizárólag az iskolában és a tanárok előtt érvényes.


Szerintem kb. így működne a világ akkor is, ha az lenne, amit kérdező kérdezett.

2019. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11. Sőt, vallás rovatban szokott is idehányni egy kreós, Besenyő M.M.I.V. István, azaz Besenyő Már Megint Igazam Van István stílusban. Igazi keresztényi szeretettel néz le mindenkit a magas lóról.
2019. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!