Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Orbán Viktor pozitív,...

Melyek Orbán Viktor pozitív, illetve negatív tulajdonságai/tettei?

Figyelt kérdés
Ti milyen érvekkel szólnátok Orbán mellett, illetve ellene? (ha egyáltalán érvelnétek pozitívan mellette, mert eddig nem sok pozitívat hallottam irányába :DD ) A kérdés onnan jutott eszembe, hogy ma órán valaki csak negatívat hozott fel ellene, erre a tanárnő úgy bedühödött, hogy kiosztotta a diákot, s elkezdte isteníteni Orbánt (gondolom nagy Fideszes lehet)... Ti miket gondoltok róla?

2019. ápr. 23. 14:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%

Pozitív: bátor , nyíltan elmondja amit gondol.

A negatív ugyan ezek.

2019. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

10.

Te fiatal lehetsz! Az internet viszont nem! A net is szedi a Cavintonját és OV is...

Kiállt Horn Gyulával is és a Nemzeti Böszmével is....

Ráadásul nem hülye.... Te csak a linket várod mely öniigazolást adhatna neked! Ezt én is tudom, ő meg pláne! 😅

2019. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Az 1990-es Orbán úgy takarítaná el a mai elmebeteg, zsarnok, pökhendi tolvajt, hogy a lába sem érné a Földet!
2019. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16%

13.

Milyen tolvajt? Ki lopott? Mir? Kitől? Mikor? Mennyit? Hogyan? Hogy nem vették észre?

2019. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
kakukkmatyi - elmebetegekkel nem vitatkozom!
2019. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

kakukkmarczy nevű felhasználó válasza:


10.


Te fiatal lehetsz! Az internet viszont nem! A net is szedi a Cavintonját és OV is...


"Kiállt Horn Gyulával is és a Nemzeti Böszmével is....


Ráadásul nem hülye.... Te csak a linket várod mely öniigazolást adhatna neked! Ezt én is tudom, ő meg pláne!" 😅


Belinkelnéd kérlek a 2014, 2018, as miniszterelnöki vitát?

Nekem úgy dereng gyáva módon el se mert menni.

Ha mégis megtalálod a nem létező archívumot természetesen bocsánatot kérek.


Jó sokáig fogod keresni.....

Egy gyáva gerinctelen alak....

2019. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Hogy merészelitek így szidni őt? Ő védett meg titeket ti birkák! Miatta nincsenek itthon illegális bevándorlók! Remélem 2022 ben is kétharmaddal nyer a nagyszerű Fidesz!
2019. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem is tudom ha már a nagy megvédésnél tartunk akkor melyik a jobb? 1300 szelektált szír pl csak nők,vagy a 86ezer kínai?
2019. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%

16.

2010-es sincs! 2006-ban volt utoljára! Tudod miért? (Nézd meg!) A Böszmét szembesítette a szándékaikkal (vizitdíj, dobozdíj és a többi megszorítások...) A Böszme nemcsak letagadta, amit bevezettek, hanem emiatt hazugnak is nevezte OV-t! Mondván ne akarjon igazsággal választást nyerni!

2019. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Az 1990-es Orbán úgy takarítaná el a mai elmebeteg, zsarnok, pökhendi tolvajt, hogy a lába sem érné a Földet!"


Így lesz az aranyból sz@rany!

2019. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!