Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell mindenért felháboro...

Miért kell mindenért felháborodni?

Figyelt kérdés

Itt van pár dolog amiért egyesek állandóan háborognak.


Sikeres emberek:


Ha Mészáros Lőrinc cége nyer meg egy befektetést, aminek egyébként nagyobb haszna is van a társadalomra nézve vagy a gazdaságra, akkor mindjárt a szerencsétlen munkásemberek akik egyébként nem is értenek az egészhez elkezdenek lázadozni és irígykedni. Miért lázadoznak? Mert a hazai balliberális és ellenzéki sajtó úgy állítja be nekik ezt, mintha az akkora nagy eget rengetően probléma lenne hogy valaki sikeres.


Nyelvvizsga:


Miért jelent problémát egyeseknek az, hogy például a továbbtanuláshoz nyelvvizsga kell? Magához a diplomához is az kell. Az oktatás minőségével pedig ne gyertek, mivel rengeteg ember tudott nagyon is jól megtanulni angolul, illetve más idegen nyelven, és a diákok nagyrészt eddig is megtudta csinálni a diplomához a nyelvvizsgát. A másik az hogy az internet korában élünk, úgyis ti jöttök mindig hogy "21 században így meg úgy," hát akkor most én mondom hogy a 21 században már bárki meg tud tanulni bármilyen nyelven az internet segítségével!


Lakásárak:


Budapesten magasak a lakásárak. Hát és? Mindig is magasabb lesz. Megnövekedett a jó lét Magyarországon, és ezáltal a kereslet is. Ha magasabb a kereslet, akkor drágulnak a lakások. De szerencsére a jó építőipar miatt nem fognak sokáig drágulni.


Egészségügy:



Ez miatt is sokan lázadoznak, pedig ez is egyike volt azoknak a területeknek, amelyek nagyon sokat fejlődtek és javult az utóbbi tíz évben.



2019. ápr. 28. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
85%

"Sikeres" emberek:


Én még nem láttam embert panaszkodni azért, mert épült egy új út, vagy híd a közelében. Ellenben azért igen, azok 3-szoros, vagy 4-szeres áron épültek meg, mert a kivitelezők csókosok voltak. Egyébként is érvelési hiba úgy beállítani, hogy Mészároson kívül mindenki csak lázongó, hozzá nem értő munkásember lehet. Tanulj közgazdaságot és megérted a monopóliumok okozta holtteher veszteség fogalmát például, ami pont hogy rossz a társadalomnak.


Nyelvvizsga:


Ide csak azt írnám, amit egy előző kérdésnél is: A neten nagyon sok minden elérhető, de aki ebből indul ki, alapból miért járatja iskolába a gyerekét? Biztos vagyok benne, hogy matek, magyar és töri is van a neten... Szóval ez nem igazi érv. A cél az kellene hogy legyen, hogy amit az iskolában tanítanak, az elegendő legyen az elvárt követelmények teljesítésére. De ez hivatalosan sem teljesül, mert B1-es szintű angolt tanítanak a sulikban, holott B2-est kérnek számon egy nyelvvizsga során.


Lakásárak:


A lakásárak egyik évről a másikra rajtoltak el,,,én pedig nem emlékszem olyanra, hogy egyik évről a másik 40-50-60%-kal jobban kezdtem volna élni. De alapvetően ez a Budapesten lakni kívánók problémája, velük vitasd meg. Engem nem igazán érint.


Egészségügy:


Én nem érzek semmilyen fejlődést, vagy jobbulást. Szóval amíg csak mondani tudod, hogy jobb lett, de számottevően bizonyítani nem, addig maradjunk annyiban, hogy ez csak véleménykülönbség.


+1 háborgás:


Szeretném azt gondolni, hogy a kritizálás, avagy olvasatodban a háborgás, az minden állampolgár kötelessége. Mert ha mind lesz"runk valamit, az annyit is fog változni.

2019. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
96%

"Miért kell mindenért felháborodni?"

Teszed fel a felháborodásodat kérdésben. Tetszik. :)

2019. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
82%

#7, #9-nek:


Hogy mi van?!


"az EP-ben leszavazza a saját országát,"???


Az a csúti majom, és a sleppje MIÓTA MAGYARORSZÁG?


És egyébként is! Hogy jössz te ahhoz, a "bajszos xar" haveroddal együtt, hogy BÁRKIT IS hazaárulónak tituláljatoK?


Idézem a bajszost:

"csak egy erkölcsi minősítés, és nem lehet mellé jogi szankciót fűzni "


Vagyis nem mint hivatalos személy, hanem mint magánember, magánvéleményének adott hangot! Mit is tett? Le hazaárulózta az ellenzéket?


MONDJON LE!

2019. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Hogy jön az ellenzék ahhoz hogy leszavazza a saját hazáját? Hogy jön valaki ahhoz hogy leszavazza azt az országát ahol él? A saját szavazóik ellen is szavaztak.
2019. ápr. 28. 15:22
 15/62 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy jön az ellenzék ahhoz hogy leszavazza a saját hazáját?"


És ti hogy jöttök ahhoz, hogy magatokat tituláljátok a hazának és ezzel pedig (automatikusan) az ellenzéket meg magyartalannak, sőt, mostmár ugye hazaárulónak?

2019. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Ők magyar politikusok Magyarországot és a magyar embereket kellene képviselniük és nem a haza ellen szavazni.
2019. ápr. 28. 15:28
 17/62 A kérdező kommentje:
Az ő hazájuk ha tetszik ha nem pedig Magyarország.
2019. ápr. 28. 15:29
 18/62 anonim ***** válasza:
20%

És ki állítja, milyen adatok alapján, hogy valami 3x 4x áron készül? Mihez képest?

Van egy cukrász ismerősöm, aki 3x olyan drágán készít el egy tortát, mint a multinál lehet készen kapni. Többet fizetek érte, de nem biztos, hogy drágább.

Egyébként, tavaly készült a környékünkön egy új útburkolat. Nagyon gyalázatos volt előtte. Lakossági fórumon közölték, hogy teljes felújításra nincs elég pénz, ezért csak a felső, kopóréteget cserélik ki. Időjárástól, forgalomtól függően elkerülhetetlen lesz 5-7 év múlva a teljes felújítás. Most még örülünk, mert lehet rajta közlekedni rendesen..,

2019. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:

Ha valami nem tetszik nekünk, akkor hallgassunk el?

Már saját véleményünket sem nyilváníthatjuk?

Tapsoljunk Orbánnak hogy ide csődíti a kínaiakat amikor ígyis tele van velünk az ország és potom pénzért hamis, tré minőségű cuccokat sóznak ránk?

Emlékszel 2006-ban mit mondott Gyurcsányról?

Hogy "a ruszkikkal paktál"...

Akkor Viktor kivel is?

Ja és akkor az EU mellett állt, most meg szabadságharcosdit játszik velük.

Van is erről videó a YouTube-on!

2019. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
69%

#13 vagyok:


"leszavazza azt az országát ahol él? "


A gyengébbek kedvéért tisztázzuk:


Az az erőszakos, agresszív, tolvaj c'gány NEM MAGYARORSZÁG! Sem a sleppje, sem az agymosott szavazóik!

2019. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!