Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felfogható a jelenlegi politik...

Felfogható a jelenlegi politikai elit elleni tiltakozásnak ha valaki a kutyapártra szavaz? Ha őket tartja a legérdemesebbnek az egész kínálatból?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 22:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ennek az ellenzéknek már mindegy. Nem a kutyákon múlik a megosztottsága hanem a gyurcsány,féléken akik nem engedik hogy egy erős hiteles kormányzóképes baloldali tömb alakuljon ki. Elvannak az 5%on kapirgálnak a szemétdombon és semmi sem történik.

Akkor inkább ezerszer a kutyapárt.

2019. máj. 1. 12:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben és fidesz uralom alatt én pocséklásnak tartom a rájuk szavazást. Annak ellenére hogy amit az utóbbi időben csinálnak az valóban tiszteletre méltó és egyben görbe tükör is pl kátyúzás. Ha már el lenne takarítva a fidesz akkor viszont semmi kivetni valót nem találnék bennük sőt.
2019. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is mkkp szavazó vagyok. Ha lenne olyan ellenzéki párt, akivel egyetértenèk, akiben megbìznèk, akkor arra szavaznék. Jelenleg szerintem nagyon gyenge és megosztott az ellenzék.
2019. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A jelenlegi "elit" tulajdonképpen azért tapsolt el több milliárd adófizetői pénzt, a bóvli kamupártok támogatására is, aminek a visszafizetését nem szankcionálják, hogy a szavazatok ne tudjanak koncentrálódni... https://www.youtube.com/watch?v=ymXH4mODDfk
2019. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem az 1% alatti kamupártokkal van gond, hanem a többivel. Egyik sem képes 25-30% közé felmenni. Két ilyen pártra lenne szükség a többi meg mehetne a süllyesztőbe és akkor koncentrálódnának az ellenzéki szavazatok. De a DK MSZP Párbeszéd léte pont ezt akadályozza meg.
2019. máj. 1. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!