Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért propagálják a házasságot...

Miért propagálják a házasságot, ha a szabályok egyáltalán nem családbarátok?

Figyelt kérdés
A feleségem nem veheti át a nekem érkező csomagot bizalmas. Ő otthon van, én dolgozok, meg tudná ezt könnyen oldani, de nekem kell kényelmetlenkednem emiatt, mondván adatvédelem. Adatvédelem egy olyan országban, ahol minden a családra épül. Támogatások alacsony bérűeknek alig vannak. Persze gondolom váláskor alapvető lenne, hogy a pénzemet elosszuk. A nagyon családbarát rendszerben 0 előny van és ezernyi kockázat.
2019. máj. 1. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


te melyik században élsz?Nem hallottál még meghatalmazásról?

Tudod, egy olyan dolog, amivel a feleséged átveheti a hivatalos leveleidet, csomagjaidat.

2019. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Neked saját pénzed van házasságon beül?
2019. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 : Ezt a futárszolgálatnak továbbítsd Te is kérlek, én már próbálkoztam, de szerintük a saját kézbe típusú csomagra ez nem érvényes. Sajnos zéró minőségű szolgáltatást nyújtanak a dinamikus 21. században!
2019. máj. 1. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:

3.


Amikor online rendelsz, mindig lehet megjegyzést hagyni, beleírhatnád,hogy a feleséged fogja átvenni.

2019. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 : Ez szuper, de ez sajnos nem olyan csomag, amit én saját kezűleg rendeltem volna. Sajnos az ügyintéző sem volt családbarát, hogy 18. századi postai opcióval adta fel a csomagot.
2019. máj. 1. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:

írtok meghatalmazást és akkor a feleséged is átveheti a csomagokat (5 percig tart elintézni kitöltesz egy nyomtatványt a postán és kész)


Vállásnál pedig csak az a vagyon kerül elosztásra amit közösen vettetek ingatlant szoktak így venni az adókedvezmények és a hitelek miatt. Minden más a tiéd

2019. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nos, aki a családbarátságot a küldemény átvételén méri, majd megemlíti az alacsony béreket és egyből a válásra ugrik befejezésként, annak érdemes erről bármit mondani?
2019. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 : Olyan dolgokat propagálnak, amik a valóságban nem működnek. A családnak kellene a legfontosabb egységnek lennie. Arról nem is beszélve, hogy a 21. században azért illene már digitálisan működni és mindenről értesítést küldeni online is.
2019. máj. 1. 11:22
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
Te vagy lemaradva. Már régóta van online csomagkövetés a postán is. Nem bonyolult próbald ki. Beütöd a kódot amit a megrendeléskor kapsz és kiírja hol jár a csomag.
2019. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 : Te vagy elmaradva azzal, hogy a csomag számodra az, amit megrendelsz a webshopban... Még élj előtte egy kicsit, tapasztalj és utána alkoss véleményt.
2019. máj. 1. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!