Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az EU egy iskolai osztály,...

Molyember kérdése:

Ha az EU egy iskolai osztály, akkor Fidesznek hála mi vagyunk benne a leghülyébb gyerek?

Figyelt kérdés

Megsértődhetnénk, de nem hiszem, hogy sértésnek szánták. Legalábbis elsősorban nem annak.

[link]


2019. máj. 1. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Az ENSZ-ben nincs vétó joga Magyarországnak a világ valamennyi országa tagja a szervezetnek viccesen is nézne ki ha lenne vétójoga (a NATO-ban viszont van), és nem mint az EU-t képviselik ott a tagországok hanem saját magukat.
2019. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Én ahhoz hasonlítanám hogy az Európa parlament egy diliház és oda bemennek az orvosok (Fideszes politikusok) a sok őrült közé (EUs politikusok) mivel az őrültek többen vannak és kitűnek közülük az orvosok nekik a z orvosok tűnnek hülyének .
2019. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Ha az Eu egy iskolai osztály, akkor miből gondolod, hogy mi vagyunk a hülyegyerekek????

A hülyegyerek kérdést ki dönti el? A kérdező? Az osztálytársak? Vagy mi?

Szerintem, ne mi akarjuk ezt eldönteni! Majd az érettségi vizsga megválasztja...,

2019. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Hű, wazze, a "fasiszta és antiszemita" Fidesz egyedüliként nem szavazta meg Izrael elítélését. Nahát! :)

Amúgy pedig az EU-s trükköket már jól ismerjük a Szargentini-jelentés elfogadásának kapcsán. Most is hozták a formájukat...

2019. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

A keleti diktátorok pl aszad egyik leggyakrabban alkalmazott diplomáciai "trükkje" az úgynevezett hamburger trükk.

Ennek az a lényege,hogy az előzetes megbeszélésen mindenben mindent támogat,megígér,aztán az utolsó pilanatban meg felrúgja az egészet. Orbánék is igen gyakran alkalmazzák ezt lejáratva vele mo t. De úgy látszik hogy végre kiismerték őket.

2019. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsére májusban változás jön és a Fideszhez hasonló értelmes emberekből több lesz kint mint ahogy most áll a helyzet.
2019. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen!


Qrva jó a hasonlatod, gyakorlatilag erről van szó!


Én annak idelyén egy nagyon h'lye gyerek voltam, és pontosan ezt az eszközt használták velem szemben is!


Nekem használt, gondolkodóba ejtett!


Szerinted a kormány tud gondolkodni? :D

2019. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Az EU az egy olyan intézmény ahol emberségből, demokráviából, oktatják az együgyű embereket, próbálnak embert faragni a szellemi roggyant fideszes szajlés bandából, mint láthatjuk nincs könnyű dolguk.
2019. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Kár mentegetni a magyar társadalmat. A Fidesz nem magától kormányozza az országot, hanem állandóan megszavazza őt a sok diktatúraimádó proli.
2019. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
:).
2019. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!