Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek Sneider Tamás eddigi 1 évéről a Jobbik elnökeként? Jó utódja lett Vona Gábornak?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy a kinevezésekor sok támadás érte, de azóta eltelt 1 év és most már objektívan lehet értékelni a munkáját.
2019. máj. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A fészet meg szoktam nézni. Azok alapján következetes maradt és kitart.
2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hírlik sok szavazót vesztett a jobbik. Akkor gondolom valami nem klappol teljesen.
2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most is a kétszínű vona irányatja apártot a háttérből...
2019. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű feladat Vona utódjának lenni. Nem olyan jó politikus, nem is lesz. Semmi baj nincs vele szerintem.
2019. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sok Jobbik szavazó meg se tudná nevezni, hogy ki a jelenlegi pártelnök. Párom munkatársai közül van sok Jobbikos akik még azt hiszik Vona a pártelnök és miniszterelnök jelölt.. amikor felvilágosította a párom őket akkor kiröhögték. Aztán mikor a telefonján megmutatta akkor azzal jöttek, hogy ez csak Fideszes propaganda.


Na itt már fogta a fejét és inkább rájuk hagyta..

2019. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Ugyan úgy van minden csak a boritás más. Szerintem nem rosszabb Vonánál, de ez magánvélemény. Én ugyan úgy rájuk szavazok, bár tök mind1 mert sztem 10év múlva fognak kb hatalmon lenni (ha lesznek és nem lesznek betiltva, becsődültetve addig...) mivel a köz.tv-ből gondolom hallod miket csinálnak nem? Igaz? Én sem...
2019. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!