Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemesebb szavazni az...

Kire érdemesebb szavazni az EP választásokon?

Figyelt kérdés

Nem követem egyáltalán a magyar politikát évek óta, mert unalmas, egyáltalán nem érdekel, de szavazni szeretnék, mivel van jogom hozza és szeretek élni vele.


Fidesz jó? Tavaly rájuk szavaztam, de utána többen mondták hülye vagyok. Most akkor mire szavazzak, hogy ne legyek hülye?



2019. máj. 8. 12:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

Márpedig neoliberális jobboldali párt,mint a jobbik,mimentum,lmp,NEM KELL

És még mindig az MSZP a legerősebb ellenzéki párt.

2019. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Te tudod... az is jobb mint a fidesz.
2019. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Szavazz a Fideszre! Az én életszínvonalamon már javítottak hálás vagyok érte nekik! Szerencsére úgy néz ki, hogy a Fidesz fog nyerni!:D
2019. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

A fideszt kidobták az európai néppártból és most mennek majd a fasiszta koalícióba amit egész európa és minden jóérzésű ember megvet.

Ha a neofasizmus tetszik neked akkor szavazz rájuk.

2019. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem akarsz bevándorlókat és nem akarod azt, hogy Brüsszel döntsön mindenről magyar belügyekben akkor Fidesz.


Ha kiakarod szolgáltatni az országot Brüsszeli politikusoknak akkor bármely más ellenzéki párt.

2019. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsónak igaza van. Brüsszelben bele akarnak szólni az ország belügyeibe. Úgy remélem, hogy a Fidesz fog nyerni majd az EP választásokon is. Az ellenzék meg megkapja a kövi zakóját.
2019. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha ki akarod szolgáltatni a magyar gazdaságot a korrupciónak, akkor a fidesz.
2019. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Annyi hülyeséget tud némely ember összehordani, hogy az döbbenet...
2019. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na jó 7#-es.. tipikus.


Ezért tart ott az ellenzék, ahol éppen.


Ha valaki nem vágja, hogy NEM a szavazatok alapján számolják ki a ⅔-ot, hanem a parlamentben elért mandátumok szerint, akkor az inkább ne is szavazzon és ne is osztogasson tanácsot, hogy ki kire szavazzon..

2019. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Lassan minden kilóméterre jutni fog egy ukrán migráns szálló akik elveszik a magyarok munkájat és beköltöznek oda ezrével ami önkormányzati bérlakás is lehetne magyaroknak. És a fidesz mond nemet a bevándorlásra? Te jó ég....
2019. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!