Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neten mindenki szidja az...

Neten mindenki szidja az orbánt, akkor mégis ki szavaz rá?

Figyelt kérdés
Facebookon direkt bekövettem az indexet meg az origot is. Origo elvileg orbán média, mégis minden cikk alatt csak szidják. Index, 444 érthető, de origon is?? Talán a 88-on gyűlik össze a legalja ami komolyan veszi. De az már tényleg az "össze fújta a szemetet a szél" kategória...

2019. máj. 9. 08:02
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
62%

Jaaaj, hát akiknél nincs internet! Hisz ezt elmondta nem egyszer az ellenzék, nem figyelsz? Ezért is nyomtatták ki nekik az internetet, de hiába! :D


Mindig az hangos, akinek valami/valaki nem tetszik. Egyébként ha átnézed itt a kérdések zöménél sejthető, hogy ugyanaz az ember teszi föl. Kezd nagyon unalmassá válni a politikai kérdések témakör, mert nincsenek valódi kérdések, sokkal inkább kérdésekben leírt vélemények. A tiéd pl. nem ilyen, mielőtt még félreértenél. Ne is a facebook-on várd, hogy ott majd egy hiteles képet kapsz erről. Az én ismerőseim között, minek után többségükkel azért téma a politika, így tudom, hogy a többségük a Fideszre szavazott, de egyikőjük sem oszt meg, kommentál politikai jellegű tartalmat, ellenben az egyetlen DK-s ismerősöm, aki igazából Gyurcsány Ferencet, mint embert kedveli, Ő rendszeresen, rá is ér erre, mert nyugdíjas... Fiatalabb ismerősöm, aki "ellenzéki", de nem kötődik egyik párthoz sem, egy valamihez ragaszkodik, hogy a jelenlegi kormányt le kell váltani, Ő sem oszt meg soha politikai jellegű tartalmat, pedig Ő ráérne erre, szóval a FB-on nem fogsz kapni erről egy hiteles képet, ellenben ha ismered az "ismerőseidet", akkor igen!

Hogy mindebben igazad van-e valóban vagy sem, még csak azt sem tudom cáfolni vagy megerősíteni, mert egyik hírportál fb oldalát sem követem. Itt pedig rendszerint a kérdésen múlik, hogy többnyire Fideszesek avagy többnyire ellenzékiek válaszolnak. A kérdések zöme viszont az utóbbiakat ösztönzi válaszadásra. Aztán van az 1 embertől származó ugyanazon a párton "kattogó", aki gyak. reklámozza az adott pártot, példának okáért immáron 2 hete folyamatosan a balpártról jelennek meg kérdések. Ez, hogy egy embertől jön, nagyon átlátszó! A kérdések zöme "magára van hagyva", nem úgy mint te, hogy te is hozzászóltál, felteszi a kérdést s ennyi... Nem célja, hogy informálódjon, az a célja, hogy hegeljen, felszínen tartson adott témát, reklámozzon adott pártot stb. stb. Szóval nem kapsz hiteles képet itt sem, mert nincs érdek ebben jobboldalt, Ők köszönik szépen, jól vannak és a számok azt mutatják, hogy aggodalomra nincs ok. Egy-két kérdező van, aki szintúgy igyekszik, pl. Bangóné patkányozásán kattogtak "pár sort", aztán alábbhagytak vele... Tegnap este meglettek szólítva a momentum szavazók, az mszp szavazók, miért jobb a momentum az lmp-nél, miért az mszp-t választjátok stb... Ez is ugyanattól az embertől. Eszközként tekintenek erre az oldalra sokan. Hogy most ráérő civilek, aktivisták, párttagok, ki tudja, de untatnak, pedig szívesen olvasnék itt olyan kérdéseket ami egy picit komplexebb, aminél valóban ütköznének egymással a nézőpontok mindez nem primitív módon... de tönkreteszi ez a pár ember. Aztán ugyan név nélkül mennek itt a dolgok, de a hasznos válaszok %-át megnézzük a válaszoknál, azt is láthatjuk, hogy ugyanaz a pár ember válaszolgat. Köztük vagyok én is!

2019. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
24%

Apósom, szomszéd nyugdíjas nénike.. Rajtuk kívül több fideszest nem ismerek.

De megyeszékhely mellett lakom, sokat járok be a városba, a fideszes aláíró standoknál mindig sokan vannak. (10-ből 8 nyugdíjas volt, amíg figyeltem)

Belém múltkor kötött egy néni, mert aláírtam egy nem narancsos petíciót. Elhordott mindenfélének.. “Maga jó hülye, ha Orbán ellen szavaz. Dolgozni kéne és akkor lenne pénze” Egy szóval nem említettem, hogy csóró vagyok, de igazság szerint.. nem volt messze az igazságtól. Aztán közöltem, hogy köszönöm az észrevételt, legyen szíves arrébb örülni az erzsébet utalványnak, viszont látásra.

Utána még hallgattam, hogy Viktor a király, mert van erzsébetutalvány is, tehát egy szavunk nem lehet, mert naggggyon jó vezetőnk van!!!!!

Nagyon durván agymosott birkák ezek a nyuggerek.

2019. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok nyugger, sem cigány vállalkozó, sem határon túli... 45 éves vagyok és 1994 óta csak és kizárólag a Fideszre szavaztam, és és képzeld el, ismerek jópár hasonszőrű embert.
2019. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
23%

Nem szép dolog nyuggerezni, de tény, hogy nagyon nehéz változtatni a meglátásukon, meggyőzni őket annak ellenkezőjéről és sokuk valóban nem tud disztingválni, mintha az Ő szavuk szent lenne (korukból adódóan) és bármit megtehetnek, szellemi fölényben vannak, s Őket úgy sem meri bántani senki, önveszélyes némelyik. Ebben teljesen egyetértünk.

Ugyanakkor én meg elég nehezen fogadom azt, hogy valaki agy mosott nyuggerezik, miközben nála a viszont látásra. Tehát ez és ez viszont látásra...? :D Akibe múltkor kötött egy néni, na az is para és perverz a néni is meg az is, aki hagyta.

Én egy fideszes aláírásgyűjtő standnál, hétköznap délután (5 körül, mert ugyebár a néni által említett réteg napközben nem igazán ér rá aláírni az utcán bármit is, ugyanis nem ott tartózkodik), jellemzően 30-40-es férfikat és nőket láttam, elvétve pár 20-on évest. Ráértem figyelni, mert épp vártam valakit, így ott voltam vagy 20-30 percig, mert rendszerint soha nem ér oda sehová sem időben.

2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
52%

12: "Nagyon durván agymosott birkák ezek a nyuggerek."


Azért ez így qrvára nem igaz!


A családunkban az unokaöcsémen kívül garantáltan senki sem szavazott a Fideszre (ő is csak azért, mert igen jól él belőlük) - és tisztességesen elnézést és megértést is kért ezért...

Nagyiék: MSZP - MKKP (nagymama!)

Szülők: Jobbik - Momentum

Mi: Momentum és MKKP

Keresztszülők: Momentum - DK

A kedvenc kocsmámban sem tudok fideszesről, de lehet hogy szégyellik és letagadják - ezen viszont nem csodálkozom!

2019. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
52%
Sokan szavazunk rá csak csendben. Nem mindennel értek egyet, de az ellenzék biztosan sokkal rosszabb lenne.
2019. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
18%

Ja, hogy ki szavaz rá?

A magyar nyugdíjjal megvásárolt ukrán"magyarok", a venezuelai töredékmagyarok, a fociakadémiákkal lekenyerezett külhoni magyarok, a megtévesztett székelyek,

és akik jól megélnek belőle: focisták, celebek, katonák, kormányőrök, bankárok, jogászok, államtitkárok, mészároslőrincek, egyes újságírók, TV-sek, stadion-gondnokok, elmeorvosok stb. - és családtagjaik.

Ez jó esetben 2,3 millió - és erre jön még a selejtes választási szoftver...

2019. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Akik dolgoznak is.
2019. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
29%

Velem több fórumon lehet találkozni, pedig fidesz szavazó vagyok.... És vannak sokan a nyuggerezők, patkányozók, cigányozók, teli gyűlölettel, fröcsögve lopásról, korrupcióról, nyomorról, oktatás, egészségügy, stb. egyéb sablon és kotta szerint, érvek nélkül...

Velük lehet érdemi vitát folytatni, valódi érvek mentén? Én ugyan még nem adtam fel, de sokan csak legyintenek az agyhalálra....

2019. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
2019. máj. 9. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!