Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neten mindenki szidja az...

Neten mindenki szidja az orbánt, akkor mégis ki szavaz rá?

Figyelt kérdés
Facebookon direkt bekövettem az indexet meg az origot is. Origo elvileg orbán média, mégis minden cikk alatt csak szidják. Index, 444 érthető, de origon is?? Talán a 88-on gyűlik össze a legalja ami komolyan veszi. De az már tényleg az "össze fújta a szemetet a szél" kategória...

2019. máj. 9. 08:02
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
21%

40.

Neked még ilyen sincs. És ez nem az oldal szégyene. Te csak élsz a sötétből, rejtőzködő, orv harci lét lehetőségeivel, hogy aljas indulataidat, vagy vágyaidat kiélhesd!

De ezzel nem nekem, hanem magadnak kell elszámolni!

2019. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
72%
Több mint 2,5 millió ember, akinek van jobb dolga is, minthogy a neten fröcsögjön.
2019. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
17%
A választásra jogosultak max. 1/3-át tudja a Fidesz félrevezetni - ők szavaznak rá.
2019. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
De mégis kire kéne szavazni? Tudsz jobbat, aki jobban képviseli az érdekem?
2019. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Én rászavazok. De nem fogom kikürtölni személyesen. Mert mindenkinek szíve joga kire szavaz!
2019. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

"Több mint 2,5 millió ember, akinek van jobb dolga is, minthogy a neten fröcsögjön."


Hmm. Most úgy látszik annál is jobb dolga akadt ebből kb 0,8 milliónak, hogy orbánra ikszeljen.

2019. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
#46: ez csak ep választás volt, itt hagyományosan alacsonyabb a részvétel. De még így is meglepően magas volt a legutóbbi ep választáshoz képest.
2019. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, bár ez még mindig kényelmesen több volt, mint az összes többi együtt, úgyhogy szerintem ez sovány vigasz nektek. Mellesleg senki nem ikszelt Orbánra, nem is szerepelt a neve a szavazólapon.
2019. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!