Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a Mi hazánk...

A Jobbik és a Mi hazánk mozgalom között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mert elvileg mindegyik szélsőjobb,vagy nem?
2019. máj. 10. 12:58
1 2 3 4
 11/33 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
40%
9es, MSZP-PM is oriás plakátol, szoval a kijelentésed ferdítés, ennyi helyre igazítást engedj meg nekem.
2019. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
63%
A legnagyobb különbség talán az, hogy a Jobbik beállt a sétálo budapest mögé. Mihazánk nem.
2019. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
#11: Jogos, egyébként az MSZP is tele van már fideszes téglákkal, szóval a mondanivalóm lényegén nemigen változtat, de köszönöm a helyreigazítást.
2019. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%
A Jobbik elárulta az elveit, és nyíltan összefeküdt a baloldallal, a Mi Hazánk kevésbé nyíltan, de összefeküdt a Fidesszel.
2019. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
53%

13-14

Szóval, aki más pártokból nem a fidesszel szemben áll, az fidesz tégla, a párhuzamosan tervező párt meg lefekszik a fidesznek, ha jól értem.

2019. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%
A jobbikban semmi "szélsőjobb" nincs, és annyira hatalomra akarnak kerülni, hogy a radikálisabb tagokat elküldték, nem értettek egyet, és alapítottak egy másik pártot. Ez maitt jócskán sok szavazót buktak, még ha ezt fáj is beismerni az újdonsült neo-jobbikosoknak. Az, hogy a fidesz "megvette" őket az jelenleg csak egy bizonyítékok nélküli dobálózás, vagdalkozás! :D Ezzel az erővel gyurcsány szektáját is megvehették, ugye az is hasonló körülmények között alakult.
2019. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
#16: Akkor azt magyarázd el, hogy lehet az, hogy az ellenzéki pártok képviselői közül kb. csak a mihazánkosokat hívják meg a fideszes tévékbe, a közmédiába is, a többieket szökőévente egyszer. Illetve honnan van pénze a mihazánknak óriásplakátokra, ingyenes "újságra", szóróanyagokra? Egy újonnan alapult pártról beszélünk, állami támogatást nem kapnak.
2019. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
32%

Biztos mert azt csinálnák mint a fletó, és elkezdenének hisztizni, mocskolódni, miegymás. :D


Komolyra fordítva ezer oka lehet ennek, de a példád nem egyértelműen bizonyítja az állításotokat. Főleg ha gyakran előkerül, hogy aki nem az "összefogás" nótáját fújja az fidesz lefizette lehet csak.

2019. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
28%
Szóval a pártban más bűnbakot, kifogásokat kellene keresnetek a kudarcra!
2019. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%
#18-19: Én baromira nem vagyok jobbikos, ettől függetlenül a mihazánkat szerintem erősen tolja a fidesz. Mivel magyarázod hogy jóval többet szerepelnek a fideszes médiumokban, mint a többi ellenzéki párt?
2019. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!