Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a Mi hazánk...

A Jobbik és a Mi hazánk mozgalom között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mert elvileg mindegyik szélsőjobb,vagy nem?
2019. máj. 10. 12:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

30

Akkor miről beszélünk? Puzsér csak úgy mondogatja a "tiltólistát", mint a kétfarkús valaki a kotkotkotkotkodácsot.

Ismerjük a Puzsért már eléggé, vagy nem? Elérte, amit akart, beszélünk róla.

2019. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
60%
#31: Tehát szerinted Puzsér hazudik. Érdekes, ő azt állítja hogy Fábry Sándor mondta neki, Fábry pedig ezt nem cáfolta. Akkor Fábry is hazudik? Én egyáltalán nem kedvelem Puzsért, de ezt simán el tudom hinni neki.
2019. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, gyakorlatilag meg nem árt a színfalak mögé látni. Mihasznák mozgalma: fidesz fiókpártja, egy kdnp 2 csak ellenzékben, akik bábként szavaznak meg mindent amire a fidesz rábólint. Egy bebiztosítás arra, hogy az ellenzéket állami támogatással darabolják fel, és arra, hogy ha a fidesznek nem lenne meg a 2/3 a egyszer, akkor is lesznek olyanok ott akik kitöltik a 2/3 ad hoz hiányzó rést, és szavazóbábuk lesznek.

A jobbik meg eléggé fordul a baloldal felé, elveti a különutas ellenzéki politikát és nem határolódik el az egységes liberális tömbtől. Teljesen elvesztettem a maradék hitemet is a mai magyar politikai életben. :(

2019. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!