Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a Mi hazánk...

A Jobbik és a Mi hazánk mozgalom között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mert elvileg mindegyik szélsőjobb,vagy nem?
2019. máj. 10. 12:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyos mértékben tolhatja akár, de ez attól függetlenül sem egyértelmű bizonyíték. Szóval az állítás nem bizonyított még mindig. Ezzel az erővel mindenkire rá lehet fogni, hogy bárki pénzeli. Egyébként nem pártolom a Toroczkaiékat, de nem értem mit rettegtek tőlük annyira, amikor még alig van támogattságuk, ti magatok is mindig ezt mondjátok. Az ellenzék megosztott "külső segítség" nélkül is, ezt akinek kettőnél több agysejtje van látja.
2019. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%

Én nem rettegek tőlük, csak a kérdés róluk szólt, bocsánat hogy leírtam róluk a véleményem.

Persze, az ellenzék megosztott, de most úgy-ahogy közelednek az álláspontok, plusz a Jobbik középre húzódott, a Fidesz pedig széljobbra, így megszűnt a centrális erőtér. Kell egy párt a fidesznek, ami még szélsőségesebb náluk, hogy lehessen rájuk mutogatni, hogy ők a nácik, nem mi, mi a politikai palettán középen vagyunk.

2019. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
24%
Én szinte csak a köztévét nézem, ill. megy a háttérben. Amikor ellenzéki valaki a vendég, legtöbbször szó van arról, hogy már régóta hívták, és meg fogadta el, mondják is, nem szól ellene.
2019. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%

A köztévébe olyat nem hívnak meg, aki nem a fidesz szekerét tolja!

Mondhatják persze, hogy sokszor hívták, csak nem mennek, de ez nem igaz, mert mindenkinek szüksége lenne arra a médiafelületre amit egyesek KözTV-nek csúfolnak, de a fidesz totál kisajátította!

2019. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
25%

24

Akkor miért nem szólnak, amikor mondják nekik, hogy "kedves XY, örülünk, hogy VÉGRE elfogadta a meghívásunkat", hogy nem igaz, engem nem is hívtak.

Mert nem mondják, csak félrenéznek csöndben. Szóval kellett, hogy hívják őket, de nem mentek előtte.

2019. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

Láttuk azt, amikor mentek a közTV-be hogy hogy fogadták!

Tőlem nyugodtan felgyújthatják az egészet... pár éve be sem kapcsoltam.

2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
22%

26.

Persze, szegény kis mimózák, egytől egyig. Nap mint nap láthatjuk.

2019. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#25: Bár én nem kedvelem Puzsér Róbertet, de ő például elég erőteljesen szóvá tette: https://www.youtube.com/watch?v=xGL4hVExEi0

Naivitás lenne azt gondolni, hogy ő az egyetlen, aki tiltólistán van.

2019. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

28

Meg is nézted vagy csak becsatoltad?

2019. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%
#29: Igen, megnéztem.
2019. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!