Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ultragáz, hogy Bayer...

Nem ultragáz, hogy Bayer Zsolt bevallotta a Bayer Show-ban, hogy anno csalt a matek érettségin?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint két példa megoldását kapta meg a vécében...

2019. máj. 13. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem ultragáz azzal foglalkozni, hogy mit csinált 18 évesen?


Neked is ha esélyed nyílt volna csalásra akkor megteszed, mert mindenki a jobb jegyekért hajt az érettségin. Ilyen a rendszer, hogy ezt jutalmazza és nem a becsületességet.(sőt mondok durvábbat, az élet is ilyen. "mindig az a jófiú aki nyer")

2019. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem, a felsőbb körökben ez járja. Pl palibácsi
2019. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
A magyar kultúrát ismerve, csak még jobban felnéznek rá a hívei. A magyaroknál a csalás, az ügyeskedés és a "megógyuk okosba!" hozzáállás csak annak a bizonyítéka, hogy az illető milyen rátermett és még a jég hátán is megél.
2019. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Az nem ultragáz, hogy van olyan eu-s top politikus aki az az Európai Parlament elnöke volt érettségi nélkül?
2019. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Te talán soha sem puskáztál? Kis álszent tuskó.
2019. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Manapság egy zsírnak számít. Én szégyenlem, hogy nem csaltam így lett meg az 5ös
2019. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alain Delon ***** válasza:
28%
Bájer maga ultragáz a szemöldökével, a beszédhibájával és azzal, amiket mond.
2019. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szinte minden diák próbált ügyeskedni vizsgákon, akár középiskolában, akár egyetemen. Ettől még nem lesz valaki rossz ember.

Az más kérdés, hogy ezek jó sztorik lehetnek baráti társaságban, de szerintem nem kell vele a nagyvilág előtt dicsekedni.

2019. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alain Delon ***** válasza:
35%
4: Azért az sem semmi, hogy Kósa nyitja meg az egyetemi évet, akinek nincs diplomája.
2019. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem ultragáz!!! Csak az lenne ultragáz, ha bejelentené, hogy terhes, és valójában nő. De erre nincs sok esély, szóval béke van.
2019. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!