Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk szimpatizánsok! Nem...

Mi Hazánk szimpatizánsok! Nem zavar titeket, hogy a kuruc. Info Hitlert élteti?

Figyelt kérdés

Az oldal a Mi Hazánk Mozgalomhoz közel álló hírportál, ez tény, meg az is hogy Hitler tömeggyilkos volt. Itt a cikk:

[link]


Még egyet is lehetne érteni bizonyos dolgokkal amit ez a párt képvisel de ilyenek miatt nem szavaznék rájuk.


2019. máj. 13. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

A Kuruc.info lehet, hogy szimpatizál a Mi Hazánkkal, de valamilyen szinten ugyenezt tette a Jobbikkal és néha teszi a Fidesszel.

A Jobbik mögül kifarolt, mert szétesett és baloldali irányt váltott a párt.

A Fideszt néha helyesli, ha bevándorlásról, Sorosozásról és CSOK-ról van szó.

A Mi Hazánk az fentebb említetteknél radikálisabb párt, amihez jobban passzol a Kuruc felfogása, ezért most inkább őket “promozza” a híroldal.

Attól függetlenül meg szoktak jelenni náluk az idétlen náci imádó és zsidógyűlölő posztjaik, de ezek sosem kapcsolódtak a Jobbik, Fidesz sem a Mi Hazánk programjaival.

2019. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Én parttól független vagyok.

DE légyszi írd le hogy mi alapjan gondolod azt hogy , Hitlert éltetik?

Ez cikk csak brmutatja Hitlert és azt a Németországot amit újra viragzásnak indított.

Igaz később szarrá bombaztak azt de elég az 1939 es évekig nézni a tevékenységét.

2019. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Most nem azért, de aki a Mi Hazánkat támogatja, azt szerinted kajak zavarja, hogy Hitlert éltetik?
2019. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

#1

Nem tűnt fel neked az utóbbi 12 évben, hogy a Kuruc.info mindig azt az oldalt támogatja, ahol Novák Előd éppen áll?

2019. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

"Ez cikk csak brmutatja Hitlert és azt a Németországot amit újra viragzásnak indított."


Hitler semmit nem indított virágzásnak. Kicsit tájékozódnod kellene a valódi eseményekkel kapcsolatban, mielőtt baromságokat beszélsz és a náci Kuruc-infót választod az idolodnak.

2019. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
10:47: Igen szerintem zavarna, sok mindenkit, megkozkáztatom hogy még héhány párttagot is zavar azért ott se mindeki teljesen náci
2019. máj. 13. 10:54
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 10:44 "DE légyszi írd le hogy mi alapjan gondolod azt hogy , Hitlert éltetik?"


Miért nem írnak semmit a tömegyilkosságokról a cikkben, miért kívánnak neki boldog születésnapot az utolsó sorban? Amúgy meg egy csomó ilyen cikk van még az oldalon, a "holokamu" menüpont is micsoda?

2019. máj. 13. 10:56
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Tessék, bemutatom a Dicsőséges Árlya Felsőbb Faly Legárlyább Legcsodálatosb példányát. :D

2019. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"Igen szerintem zavarna, sok mindenkit, megkozkáztatom hogy még héhány párttagot is zavar azért ott se mindeki teljesen náci"


Ahha, persze. Nem vagy cseppet naiv?

Azok az emberek kimondottan azért hagyták el a Jobbikot, mert nem volt nekik eléggé náci. Egy ilyen után olyat mondani, hogy ők nem nácik, enyhén szólva is vicces. :)

2019. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 11:00


Azok az emberek kimondottan azért hagyták el a Jobbikot, mert nem volt nekik eléggé náci. Egy ilyen után olyat mondani, hogy ők nem nácik, enyhén szólva is vicces. :)


Szerintem inkább úgy korrekt, hogy azért hagyták el a Jobbikot mert nem voltak eléggé radikálisan nacionalisták, mint a kezdetekben. Ez azért még nem egyenlő a fajelméletet hirdető, embereket kiírtó nácizmusssal. Bár ha ilyen cikkeket hoz le egy hozzájuk közel álló lap és nem határolódnak el akkor megértem a hozzád hasonlókat is, akik lenácizzák őket.

2019. máj. 13. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!