Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra lesz Magyar Gárda?

Újra lesz Magyar Gárda?

Figyelt kérdés
Torockai Nemzeti Légiója nekem Magyar Gárda 2.0-nak tűnik.

2019. máj. 14. 22:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#2

Mekkora ötlet. Ezt fel kellene karolni a munkáspártnak. Élesszük fel a munkásőrséget. Pufajkásokat az utcákra. Lesz itt rend nemsokára.

2019. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a kormány az égvilágon semennyire nem foglalkozik a dologgal, meg se próbálják integràlni őket."

Felsorolnád azokat az országokat, ahol sikeresen integrálták a cigányokat?

2019. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Amikor ezeken a településeken járőröztek az utcákon a gárdisták, akkor biztonságérzetet adtak az ott élő, becsületes embereknek."


Maximálisan egyet értek. De azért ha bele gondolunk elég szomorú, hogy a rendőrség annyira inkompetens hogy erre volt szükség ahhoz hogy az ott élő emberek biztonságban érezhessék magukat.

2019. máj. 15. 21:17
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nemzeti Légió jól kitalált, jól időzített kampányfogás. Ha sikerü a MH-nak kijutni az Ep-be, akkor az ennek a húzásnak köszönhető.

A Jobbikot tömegesen elsőként a gárdisták hagyták el. Őket és családtagjaikat újra összeszedni 1-1.5%-ot is jelenthet.

Mondjuk Morvai Krisztinával a 2% plusz is garantálható lett volna...

2019. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A nemzeti légió és a mi hazánk ugyanarra a sorsra fog jutni, mint a magyar gárda és a Jobbik.

Ha észreveszed a mi hazánk ugyanazt játssza mint a Jobbik 2010 körül. Egyszer vegigtapsoltam ezt az egészet, megegyszer nem akarom.

2019. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már... Megint reményt adnak az állatoknak hogy egyszer kielhetik beteges hajlamaikat és artatlanokat gyilkolgassanak? (lásd: Nyilasok, szerintem a legtöbb nem tudta hogy milyen ideológiát követnek, csak ki akarták élni a beteges vágyaikat, ezért lettek később AVÓ-sok belőlük. Nagypapám mesélte, hogy a nyilas"katonák" random embereket vertek szét az utcán a nyilasuralom idején, csak pofára mentek nem érdekelte őket, hogy milyen származású az illető. Ilyen mentalitás tudok elképzelni ezekben a nagy "Gárdában" is.)
2019. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 Ez képzelgés. Ami tény: faji alapon jelenleg csak magyarokat szoktak gyilkolni hazánkban.
2019. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha hatalmat kapnak és az utcán fognak ezek vonulgatni fegyverrel, akkor én húzok innen az országból az biztos.
2019. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak illúzió, pedig akkor lenne jó a közbiztonság Magyarországon, ha tényleg fegyverrel vonulhatnának.
2019. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Hajrá Nemzeti Légió! Éljen hazánk a Nagy Magyarország! Hajrá! Hajrá! Hajrá!
2019. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!