Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni Jobbik szimpatizánso...

Az itteni Jobbik szimpatizánsok is azon a véleményen vannak, mint ebben a videóban lévők?

Figyelt kérdés
Ti ezekkel azonosítjátok magatokat.

2018. márc. 16. 09:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2018. márc. 16. 09:15
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Amit mondanak a videóban, azzal igen.
2018. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha számítani a választókörzetemben átszavaznék. Egyébként meg ők legalább tudnak normális beszélni és tudják, hogy miről van szó. De én is megkérdezhetem: Te is olyan Fidesz vagy e aki szerint legyen tánc, meg zárcsökkentés? (De biztos vagyok benne, hogy bármilyen szimpatikusok közül lehet találni a fentieknél sokkal hülyébbeket.)
2018. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem azonosítom mag velük. Miért tenném?


Látszik amúgy, hogy a mandiner kicsit se elfogult. :D Szépen kiválogatta, hogy kiket kell mutogatni, mint jobbikos. Hasonló videót bármelyik párt szimpatizásaival lehetne készíteni.

2018. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fideszes, csak arra próbáltam célozni, hogy ezek a jobbikosok nem úgy festenek, mint akik bármilyen esélyes ellenzéki jelöltre hajlandóak lennének szavazni...
2018. márc. 16. 09:30
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

A fideszes nyugdíjasoknál értelmesebbek, legalább képben vannak és van önálló gondolatuk, még ha hülyeség is.


De ez az újságíró kiválogatta a legkevésbé szalonképes embereket, akikkel nyilván nem azonosulok...

2018. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vona Gábor is folyamatosan szidja a múltikat, meg globális nagytőkét szidja, holott ezek nélkül egy elmaradott közép-ázsiai ország lennénk.Ugyanolyan szöveget nyomott le tegnap, mint amilyeneket Orbán szokott, én semmi különbséget nem látok.
2018. márc. 16. 09:37
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Te miről beszélsz? Orbán migránsozott meg sorosozott. Vona meg arról beszélt hogy le akarja váltani a Fideszt, mert már nem is a kommunizmusba, hanem a feudalizmusba vezeti vissza az országot. Teljesen más a kettő...
2018. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, egy ilyen válogatott banda nem túl reprezentatív. Az index is készített egy hasonló videót és ott már megosztottabbak a jobbikosok.


[link]


Persze ez sem reprezentatív, de szerintem valamivel hitelesebb képet ad az átszavazósdiról.


Egyébként a napokban volt egy közvéleménykutatás, hogy x párt szavazói átszavaznának-e másik jelöltre, de most hirtelen nem találom. Ha jól emlékszem a jobbikosok negyede mondta, hogy igen. A balosoknál valamivel nagyobb arányban mondtak igent.

2018. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyilván egyik párt szavazónak sem szavazna át a 100%-a. A multikra meg szükség van,d e nincs szükség többre belőlük, a kis és közepes vállalkozásoknak kell fejlődniük (amiknek bent marad a profitja), ha erősebb gazdaságot szeretnénk.
2018. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!