Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP vagy a Momentum fog...

Az LMP vagy a Momentum fog bejutni az EP-be?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Momentum kb 6,17%

LMP kb. 3.82% lesz.

2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a Momentum, mivel 5% a küszöb.
2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos a Momentum lett az erősebb :(
2019. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem, ha a vidéki szavazók nagy arányban mennek el szavazni, akkor egyik sem.

De nekem mindegy! A fideszes szavazatok számát nem befolyásolja, hogy az ellenzéki szeletet hány felé és kik között osztják el.

Néhány ellenzéki szimpatizáns azt hirdeti, hogy a fidesz 12-15 helynek nincs jelentősége, mert ez nem elég semmiféle érdekérvényesítésre. Ha ezen logikából indulunk ki, akkor 1-1 mandátum a jó jövedelmen kívül mire elég??? 😄😄😄

2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyik se. :D
2019. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Az a mi szégyenünk, ha igen. Az is lesz, majd amit ott csinálnak, bárki meglátja.

Remélem nem jut be egyik listavezetőjük se.

2019. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnek örülnék, legyen színes a világ. Momentumnak több esélyt adnak. De olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy ha magas lesz a részvételi arány, akkor ezeknek a kis pártoknak rezeghet a léc, mivel akkor az 5 %-hoz eleve több szavazat szükséges, és hol van nekik akkora bázisuk. Úgyhogy hiába szavaznék szívesen a Momentumra, de mégis inkább a biztosra megyek, nehogy ne üssék meg az 5 %-os küszöböt és akkor kvázi elveszik a szavazatom.
2019. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ez az elveszik a szavazatod egy nagy baromság, amit az MSZP-DK szokott mindig skandálni, hogy magukhoz édesgessék azokat, akik kisebb pártokra akarnak szavazni. Ha a Momentum szimpatikus, szavazz rájuk nyugodtan, főleg hogy a legtöbb közvéleménykutató szerint meglesz nekik az 5%.
2019. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!