Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik kutyám tetszik...

Nektek melyik kutyám tetszik jobban? (képek lent)

Figyelt kérdés

Érdekelne mások véleménye, mert itthon elég eltérőek a vélemények.:)

Nekem mindkettő egyforma, ugyanúgy szeretem őket, meg ugyanolyan szépnek látom mindkettőt.

Tudom, hogy ezért nem kellene, hogy érdekeljen más véleménye, de most mégis kiváncsiságból felteszem ezt a kérdést.:)

Biztos lesz olyan akinek egyik sem tetszik, azt kérem, hogy ezt normális hangnemben közölje velem, lepontozni nem fogok senkit, meg elfogadom, hogy nem mindenkinek tetszhet.:)


Képek:



1.Mystic

[link]

[link]


2.Maya

[link]

[link]


Közös

[link]

[link]



2012. okt. 12. 13:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyönyörű,de nekem a világos tetszik jobban.Szép,hogy egyforma színű,és barátságos a szeme,de inkább hasonlít farkasra,mint kutyára.
2012. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
mindegyik szép:)de érdekesebb az amelyiknek kék az egyik szeme:)az olyan mysticus:)
2012. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szia. Rámentem az első képre.. áh mondom biztos ő fog nekem jobban tetszeni aztán megnéztem a másik kutyád, hát én nem tudok dönteni. Nekem mindkét kutya nagyon tetszik, főleg a közös képek. Ha nem muszáj nem választok. :)
2012. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szerintem Maya szebb,a másik is aranyos de a fajtájában szerintem nem számít túl szépnek/tipusosnak . De ez csak a külleme,és az én privát véleményem:)
2012. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Mindegyik cuki, de mindenkinek a saját kutyája tetszik a legjobban. Szeresd mindkettőt egyformán! ;)
2012. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép.Büszke lehetsz rá hogy ilyen kutyáid vannak :) Mondjuk nekem Mystic jobban bejön egy kicsi :D
2012. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

küllemre Maya

Nekem naygon bizarr Mystic ezzel a felemás szempárral...

a belbecsüket nem ismerem:)

2012. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Mindkét kutyád gyönyörű! :)
2012. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Akkor eddig Mayám vezet.:) Köszönöm a válaszokat.

Mayáról most nézem és nem értem miért nem ezt a képet tettem be:

[link]


Utolsó.

Nem tudom Mystic mennyire tipusos, ő még csak most nő 4 hónapos múlt, még nincsen 5 és eléggé nyúlánk most, nem ez lesz a reális alkatja, majd meglátjuk ha megnő.:D De persze lehet igazad van.:)

Itt van kisebbnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 12. 13:46
 10/34 anonim ***** válasza:

Jjaajj de cukik *.* olyan aranyosak

mindkettő gyönyörű *.*

2012. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!