Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért csinálnak...

A fideszesek miért csinálnak viccet a választási csalásból?

Figyelt kérdés
A közeledő választások apropóján mindennapos, hogy gúnyolódnak azon, hogy az ellenzékiek választási csalástól tartanak. Úgy tesznek, mintha csak az ellenzékiek bevált mentsvára lenne ez. Pedig soha nem volt még olyan a 2018-as választások előtt, hogy bárki ragaszkodott volna a választási csalás gyanújához, főleg ilyen kitartóan!! Pontosan a jogosságot bizonyítja, hogy mostanra, több mint egy évvel a választások utánra sem csillapodott ez az álláspont. Ha csak egy veszteni nem tudó fél acsarkodása lett volna akkor már rég elfelejtette volna mindenki, pláne nemzetközi szintű nyomozgatás nem lenne az ügyben.
2019. máj. 23. 17:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#20

Igen és a hülyeség is alapjog.

De szívem szerint azt azért korlátoznám. :)

2019. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"A választás eredménye az előzetes közvéleménykutatásokat igazolta. "


Igen, és Orbán Viktor és pártja már átélte, mikor ennek simán ellentmond végeredmény, tanult is abból a hibából, erre már ő sem ad. Aztán emlékezzünk arra is amikor a közvéleménykutatás szerint az Olimpia támogatottsága 70%-ra jött ki, érdekes a Fidesz mégsem merte vállalni a népszavazást. Na kábé ennyit arról, mit bizonyít a közvéleménykutatásod.

2019. máj. 25. 12:22
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, javaslom a 19-es választ újra elolvasni, mert látom semmit nem sikerült megértened belőle
2019. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

ma 12:23


A válaszod egy irreveláns hülyeség, azért nem is reagáltam rá mert ezermilliárdszor megbeszélt és megcáfolt lerágott csont. De a hozzád hasonló gyengébbek kedvéért, a jegyzőkönyvek csak papír formájukban lennének valóban ellenőrizhetőek egyrészt, nem szkennelt változatban, másrészt a probléma még mindig az ellenőrizetlen körzetekkel van, a hajadra kenheted azoknak a jegyzőkönyveit. Elég ijesztő, hogy egyeseknek ezek az igen egyszerű összefüggések ennyire magasak. A válaszod akárhányszor elolvasva is pont annyira jelentéktelen marad a probléma szempontjából mint amilyen elsőre volt, nyugodj bele.

2019. máj. 25. 13:57
 25/32 anonim ***** válasza:

Oké, felfogtam, hogy idióta vagy, de azért teszek még egy próbát.


"De a hozzád hasonló gyengébbek kedvéért, a jegyzőkönyvek csak papír formájukban lennének valóban ellenőrizhetőek egyrészt, nem szkennelt változatban"


Ez máris hülyeség. A szkennelt változaton ott van a delegáltak aláírása, tehát hitelesítve vannak. Ha valamelyik delegált mégis panaszkodna, hogy nem, ez nem az a jegyzőkönyv, hanem egy másik, az pedig nem az én aláírásom, hanem egy hamisítvány, na akkor lenne probléma és csalásgyanú. De ilyesmi nem történt.


"a probléma még mindig az ellenőrizetlen körzetekkel van"


Milyen ellenőrizetlen körzetek? Milyen hülyeségről beszélsz? Az megvan, hogy minden szavazókörbe delegálhatott szavazatszámlálót MINDEN párt, amelyik indult a választáson? Innentől kezdve értelmetlen arról beszélni, hogy ellenőrizetlen körzetek.


"Elég ijesztő, hogy egyeseknek ezek az igen egyszerű összefüggések ennyire magasak."


Valóban ijesztő. Akinek inge, vegye magára.


Amúgy vagy idióta vagy, pedig troll. Úgyhogy jelentettem a kérdést és a válaszaid, mint szándékos provokációt :)

2019. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"A szkennelt változaton ott van a delegáltak aláírása, tehát hitelesítve vannak."

Úúúúristenjézusmária kategória vagy. Szkenneltél már? Én igen. Manipuláltál már szkennelt dokumentumot? Én igen. Tudod mi a jelentősége annak, hogy a feltöltés előtt a szkennelt jegyzőkönyvekből kitörölték a fidesznyikek az ún. exif jellemzőket? Én igen. Ennyi. Neked ez magas, hagyd ennyiben.


"Milyen ellenőrizetlen körzetek? Milyen hülyeségről beszélsz? Az megvan, hogy minden szavazókörbe delegálhatott szavazatszámlálót MINDEN párt, amelyik indult a választáson?"

Igen, nekem ez is mind megvan. És neked megvan, hogy semmi nem változtat azon a TÉNYEN, hogy a körzetek egyharmadában akkor sem volt ellenzéki delegálva ha a földhözverdesed magad ezerszer is? Nem, neked nincs meg ez sem sok mindennel mással egyetemben és amúgy sem érted, hogy mit jelentenek és hogyan függenek össze ezek a részletek.

A vitát ezen az alacsony szinten amin te képes vagy átlátni és érteni a dolgokat nem szeretném folytatni ne haragudj, ez nagyon ciki amúgy is rád nézve, nekem meg méltatlan.

2019. máj. 25. 16:11
 27/32 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy jelentettem a kérdést és a válaszaid, mint szándékos provokációt :)"

14:47-kor

És még mindig itt van 16 óra után is. Ha viszont nekik nem tetszik valami, az azonnal eltűnik.

2019. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

"Amúgy vagy idióta vagy, pedig troll. Úgyhogy jelentettem a kérdést és a válaszaid, mint szándékos provokációt :)"


Itt égtél végleg szénné! :D Gyenge jellem vagy, lejáratod magad, de mást hibáztatsz, nem bírja a gerinced a teljesen tisztességes viszontválaszt. Akkor minek kommentelsz? Szánlak!

2019. máj. 25. 16:11
 29/32 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan te vagy a helikopter, mindenki más idióta hülyegyerek :D


Kicsit sem vagy paranoiás, áhh dehogy :D


Amúgy már a kérdésedben is valótlanságokat állítasz.


"Pedig soha nem volt még olyan a 2018-as választások előtt, hogy bárki ragaszkodott volna a választási csalás gyanújához, főleg ilyen kitartóan"


Most is csak néhány agyhalott szavazó ragaszkodik hozzá, az ellenzéki politikusok, a pártok, a vizsgáló szervezetek mind elfogadták a választás eredményét.


"Pontosan a jogosságot bizonyítja, hogy mostanra, több mint egy évvel a választások utánra sem csillapodott ez az álláspont."


Az, hogy pár idióta hőbörög, az nem bizonyít semmit. Tudod, hogy hány laposföld hívő van a világon? Rengeteg. Akkor ez azt bizonyítja, hogy lapos a föld? Nyilvánvalóan nem, vagy ha ez ellenkezőjét gondolod, javaslom egy elmegyógyintézet felkeresését.


"Ha csak egy veszteni nem tudó fél acsarkodása lett volna akkor már rég elfelejtette volna mindenki, pláne nemzetközi szintű nyomozgatás nem lenne az ügyben."


Semmiféle nemzetközi nyomozgatás nincs az ügyben.


"Úúúúristenjézusmária kategória vagy. Szkenneltél már? Én igen. Manipuláltál már szkennelt dokumentumot? Én igen. Tudod mi a jelentősége annak, hogy a feltöltés előtt a szkennelt jegyzőkönyvekből kitörölték a fidesznyikek az ún. exif jellemzőket? Én igen. Ennyi. Neked ez magas, hagyd ennyiben."


Akkor mégegyszer leírom. Bárki ellenőrizhette ezeket a szkennelt dokumentumokat. Ha a szakértők vagy az ellenzéki delegáltak turpisságot találtak volna bennük, akkor abból botrány lett volna. De nem találtak. Ennyi, nincs miről beszélni. Vagy, ha te azt hiszed, hogy bizonyítani tudod a csalást, akkor rajta, tegyél feljelentést, ne csak a fotelből írogass.


"Igen, nekem ez is mind megvan. És neked megvan, hogy semmi nem változtat azon a TÉNYEN, hogy a körzetek egyharmadában akkor sem volt ellenzéki delegálva"


És akkor mi van? Az ő bajuk, hogy ezt nem tették meg. Egyébként független delegáltak kötelezően jelen vannak minden szavazókörben.


Édesapám nevében (aki szavazatszámláló volt már több választáson is) kikérem magamnak ezt a vádaskodást. Ha te azt hiszed, hogy egy papíralapú szavazást lehet úgy manipulálni, hogy az ne derüljön ki, akkor te eszméletlenül paranoiás vagy. Ahhoz MINIMUM 10 ezer, a választások lebonyolításáért felelős embert kellene megkenni, amit egész egyszerűen lehetetlen véghezvinni anélkül, hogy ne derüljön ki. Ha egy ilyen mértékű titokról 10 ezer ember tud, az már nem titok.

2019. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Látom sokat írtál, kérlek ne haragudj nem olvasom el, már lezártam a vitát, meg is írtam világosan miért, ráadásul mint azt egyértelművé tetted nem is bírod idegileg a viszontválaszt, sőt még provokáció miatt jelented ha az elevenedbe vág egy vélemény/az igazság. Akkor mégis mit vársz??? Nem neked való ez a fórum szerintem.
2019. máj. 25. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!