Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért csinálnak...

A fideszesek miért csinálnak viccet a választási csalásból?

Figyelt kérdés
A közeledő választások apropóján mindennapos, hogy gúnyolódnak azon, hogy az ellenzékiek választási csalástól tartanak. Úgy tesznek, mintha csak az ellenzékiek bevált mentsvára lenne ez. Pedig soha nem volt még olyan a 2018-as választások előtt, hogy bárki ragaszkodott volna a választási csalás gyanújához, főleg ilyen kitartóan!! Pontosan a jogosságot bizonyítja, hogy mostanra, több mint egy évvel a választások utánra sem csillapodott ez az álláspont. Ha csak egy veszteni nem tudó fél acsarkodása lett volna akkor már rég elfelejtette volna mindenki, pláne nemzetközi szintű nyomozgatás nem lenne az ügyben.
2019. máj. 23. 17:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hatalmasakat röhögök rajtad, ugye tudod? :D Baromi kínos az erőlködésed, látom magam előtt hogy szétvet téged az ideg xD


Jelenteni pedig azért jelentettelek, mert mert amit írsz, az értelmetlen, és csak provokációra alkalmas. És úgy gondolom hogy ez szándékos lehet, mert ennyire hülye azért nem lehet valaki...


Ez volt az utolsó válaszom, a többieknek is azt javaslom, hagyják. Ne etessétek a trollt. Hadd forrjon a saját levében. Biztos majd holnap is csalás lesz amikor Fidesz bezsebel 14-15 mandátumot :D

2019. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok ideges ez nyilvánvaló is, hisz én jelentgetek őrjöngve provokációért!? számomra idegileg kikészítő véleményeket és elviselhetetlen információkat közlő válaszokat. Ja, várj...... :D
2019. máj. 25. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!