Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképesztő! Ez tényleg lehetsé...

Elképesztő! Ez tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=EUcaBH2Z8qE


A legújabb hírek szerint Soros ismét beavatkozik a választásokba az Avaaz nevű szervezetén keresztül, ami a Facebookon eddig 77 jobboldali oldalt tiltatott be és amely Soros-szervezetnek külföldön 52 MILLIÓ !!! tagja van, itthon pedig 62 ezer, azonnal mozgósítható, fanatikus tagja van.


Valós veszély, hogy Sorosék beavatkoznak a választásokba?

Esetleg választási csalásig, vagy szabotázsig is elmehetnek?

Mire képesek és mire lehetnek hajlandóak szerintetek?


2019. máj. 24. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt a kérdést is Soros írhatta ki, hiszen az internetet már ő irányítja, nem?

Azért, hogy megtalálja azokat, akik nem a hívei!

Küzdjünk a népfelvilágosításért, nézzétek meg ezt a videót, 100% valós adatokon alapul!

https://www.youtube.com/watch?v=z1zkA8KFdY8

2019. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Legalább FB-n kevesebb politikai maszlag jön szembe párttól függetlenül.
2019. máj. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Origot belinkelni forrásként? Ne már.
2019. máj. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy az utóbbi hónapokban már a fidesz sem igazán sorosozik, ha megfigyeltétek. Már annyira gáz, a fél ország kínjában röhög, úgyhogy nem erőltetik már.

Szerintem ne folytassuk..

2019. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Én csak azt nem értem, hogy ha Soros tényleg ilyen gonoszka, és még pénze is van, akkor simán megvehetné akár a fideszt is magának, ha annyira rosszat akarna. Miért nem tette még meg? Vagy pont megtette? Végülis kitaníttatta őket...
2019. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

orbán szócsöveiből nem az igazság szól hanem a párt propaganda.

Az ORIGO is meg az állami TV csatornák is orbán szócsövei, ugyan azt szajkózzák mint amit orbán és a pereputtya, hazugok és hiteltelenek.

2019. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Soros legfőbb bűne, hogy az Orbán-hordát felkarolta, iskoláztatta és a Fideszt feltőkésítette!
2019. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!