Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a fidesztől jön körlevél, hogy szavazz rájuk, meg napi 1 telefonhívás, jellemzően munkaidőben?

Figyelt kérdés

Undorító ez a fidesz.

Hétfőn és kedden felvettem, mondtam, hogy tudom, hogy választás lesz.

Erre felhívnak szerdán, csütörtökön és pénteken is, természetesen kinyomtam a gyökereket. Ennyire jó az adófizetők pénzét szórni hívogatással a gyökereknek?


2019. máj. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hívott senki. Ha nem akarod, hogy különböző gyökerek keressenek, vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóddal, és vond vissza a marketing jellegű hívásokra adott engedélyed.
2019. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ki érti ezt? engem sem hívott senki, nem is zaklatott senki. De nekem meg undoritiszem lett a borzalmas szemkilövetőné képétől, véges-végig elrondítja a világörökség részét, az Andrássy úton.
2019. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
#2: Bármelyik másik párt kampányplakátjait is ugyanígy láthatod, telefonon mégis csak a Fidesz zaklat.
2019. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Orbán számolatlanúl költi a Magyar adófizetőktől kisarcolt adóforintokat mindenre mintha a sajátja lenne, állami pénzen kampányol a pártjának vagy ha a kedve úgytartja akkor óriásplakáton gyülölködik Soros ellen vagy éppen idegen országokban lakóknak osztogat milliárdokat ez a hazaáruló senkiházi.


Idézem! 10,5 milliárdot költött az Orbán-kormány külföldi egyetemistákra tavaly.


Miközben a magyar felsőoktatásban több évtizedes mélyponton van a hallgatók száma, és miközben erőn felül harcol a kormány a bevándorlással, főként a gazdasági bevándorlók ellen, egyre több külföldi diák tanulmányait finanszírozza és járul hozzá mindennapjaikhoz a költségvetésből.

2019. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már tuti valami felforgató elem listán lehetek náluk,mert soha nem hívtak és sose kopogtak.
2019. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!