Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kaptam a minap egy telefonhívá...

Kaptam a minap egy telefonhívást amiben valami támogatást akarnak rám erőszakolni xy összegben ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Minden áron jönni akarnak, de azt sem tudom miről beszélt.

2014. máj. 21. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Átverés. Semmi telefonos marketinges marhaságnak ne dőlj be. Se annak hogy húhúú nyertél egy utazást vagy ingyen vacsorázhatsz vagy épp nyertél egy krumplis tésztát. A végén te jössz ki rosszul belőle. Jegyezd meg semmi sincs ingyen.
2014. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mindenáron jönni akar? Nem engeded be oszt kész.
2014. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasgatván csak azt tudom mondani, Vörösmarty nemzeti agyhalál víziója beteljesedi látszik.

(Vagy jőni fog ha jőni kell a nemzeti agyhalál)

2014. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vissza nem térítendő támogatásról beszélt ez a valaki mert én jogosult vagyok rá. De hogy honnan az anyámból szerezték meg a mobilszámomat és címemet.
2014. máj. 21. 17:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy nem is vagyok vállalkozó sem, de még őstermelő sem.
2014. máj. 21. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszahívtam a számot és sikerült az emberkéből kihúzni a lényeget. Szóval magánszemélyként igénybe vehetek állami támogatást lakás felújításra stb dogokra. Valami táblázatban volt a nevem, amiben azt olvasták hogy én még nem vettem fel semmi állami támogatást.
2014. máj. 21. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
annyira felkavart a dolog hogy emiatt kérdést kellett kiírni?
2014. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló... Neked mikor adtak ok nélkül csak úgy pénzt ismeretlenek? Remélem nem probléma hogy az ember ebben a fasza országban ennyire gyanakvó lett.
2014. máj. 21. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért T kérdező, az agyhalált komolyan diagnosztizáltuk :)
2014. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
heló, nem ismered azt a szót hogy NEM?
2014. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!