Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nyomják egyesek ezt a...

Mért nyomják egyesek ezt a hülyeséget, hogy az LMP-re leadott szavazatok a Fidesznek fognak +1 helyet eredményezni?

Figyelt kérdés

[link]


Direkt kiszámoltam és mint a képen is látszik, pont semmit se befolyásolna ha az LMP szavazók átszavaznának fele fele arányban az MSZP-P-re illetve a Momentumra. (ezek lehetnek a valószínű alternatívák) Ellenben ha mégis bejutnak akkor pont a Fidesztől vesznek el egy helyet.



#Európai Unió #LMP #küszöb #elveszett szavazat
2019. máj. 25. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert az LMP be sem fog holnap jutni és amúgy is egy fideszbérenc a párt.
2019. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha bejutnak, akkor valóban, de erre nagyon csekély az esély. Viszont ha nem jutnak be, akkor szavazatuk legjobb esetben csak elveszett, rosszabb esetben az arányok úgy is alakulhatnak, hogy a fidesznek +1 hely. Ezért sokkal célszerűbb lenne, ha az egyik ellenzéki párt 2 helyett 3 helyet szerezne, erre legalább is kicsit nagyobb az esély.

Egyébként ezt nem tudod kiszámolni, mert ahhoz nem ártana tudni a részvételi arányt, illetve hogy a 3 nagyobb ellenzéki párt mennyi szavazatot kap.

2019. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 mutass már nekem egy ilyen arányt ami a realitások talaján áll.

A jelenlegi támogatottság szerint(ez szerepel a linkben is) amit 8 kutatócég átlagából vontak, ha 1-2%-ot ide oda pakolgatsz, mert feltételezed, hogy tévedtek akkor se fog + 1 helyet jelenteni a Fidesznek.

Lényegében véve ez a legrosszabb forgatókönyv amit felvázoltam, hogy az MSZP-P, Jobbik, DK ennyire közel lesz egymáshoz, mert így kapják a legkevesebb szavazatot összesen.

2019. máj. 25. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy az LMP fideszbérenc... Pont, hogy Karácsonyék akik egy (parkolási)maffiába vannak a fideszesekkel, szóval Ők sokkal jobban befolyásolhatóak a fidesz által.
2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Molyember ***** válasza:
69%
Hátha olvassa valaki: sem Szél, sem Hadházy nem tagja már az LMP-nek. Csak mondom.
2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekek, tessék, akkor matematikázzátok ki, hogy fog a legkevesebb szavazat elveszni, és hogy lesz a Fidesznek eggyel kevesebbje. Engem is, és szerintem sokakat csak ez érdekel. Ha szépen ki lett volna hirdetve, hogy az a legjobb, ha konkrét pártocskára el nem kötelezett A-D vezetéknevűek erre szavaznak, E-H arra, I-K amarra... akkor én boldogan (összeszorított foggal) mennék arra, azt kész. Amúgy meg legszívesebben szemközt köpném már ezeket a pártocskákat.
2019. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt minden szavazat a fideszre fog menni figyeld meg (ja, ami mégsem azt majd megmagyarázzák hogy az miért lett mégis az övék, is így 98% letaglózó győzelmet fognak aratni
2019. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csak halkan megjegyzem, legkedvesebb Schmidt Máriánk fia, Ungár Péter is az LMP tagja. :)
2019. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8. Na Te meg most olyat mondtál amit eddig senki sem tudott...

Milyen jó, hogy halkan megjegyezted.


A dédapám meg egy náci volt, remélem ebből arra következtetsz, hogy a gyerekeim is azok!

2019. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!