Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, miért terjeszti...

Most komolyan, miért terjesztik az emberek a hülyeséget? Ti támogatnátok, hogy mindenkinek meg kellene tanítani, hogy a híreket szűrőn keresztül engedjék az agyukba?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam ezzel a gyöngyszemmel, ma osztották meg, de a dátum szerint a szerző tavaly írta:


"Magyaroké az agykutatók első díja!!! - Londonból érkezett a hír. Itthon ez nem hír?! Óriási elismerés három magyar professzornak!"

"Miért is lenne ez hír a hazai médiában? A nyertesek nem celebek. Ráadásul Freund professzer köztudottan mélyen istenhívő!"


Mondom, ez már döfi, erről nem is hallottam. Utána néztem, mert én ilyen hülye szkeptikus vagyok: 2011-es HÍR. Könyörgöm! És a sok lökött osztja, mint új hírt, hogy húúú, tényleg, biztos azért nem hír, mert istenhívő.


2011-ben mindenhol megírták amúgy:

[link]

[link]


2018. okt. 15. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy hír gyanús, el kell olvasni az eredeti, külföldi forrást.
2018. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Le vannak maradva. Kell a szenzáció. Istenhívőknek mi köze ehhez?
2018. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1. Én pontosan ezt szoktam tenni. De a sok birka ellenőrzés nélül osztja tovább, meg szívecskézi az ilyen híreket. Ahelyett, hogy a ferdített hírek kiszűrűsének a módját osztogatnák inkább egymással.
2018. okt. 15. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a lényegtelen a a legfontosabb problémák közé emelkedett. Valóban sok dolguk van még az agytudósoknak.

Hiába, nálunk a művészetek csúcsa, ha valaki talál egy nem pont ugyanolyan porszemet, képesnek mutatkozik ritka gyémántként aposztrofálni. Mert bizonyos szögből az is csillog a napfényben.

2018. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!