Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, hogy tetszik az...

Jobbikosok, hogy tetszik az eredmény?

Figyelt kérdés
Megérte eldobni az elveket és a gerincet?
2019. máj. 26. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Miért a szavazókot vonod kérdőre? Láthatod elpártoltak a jobbiktól láthatóan a fideszhez, bár ez nem meglepő, ami meglepő az a Momentum és a Dk
2019. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért őket vonom kérdőre, mert ők támogattak egy üres, koszos, lyukas lufit.
2019. máj. 26. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Csodálkoztam, hogy a Mi Hazánk nem szerepelt jól. Igaz, még fiatal párt, és eléggé csak egy réteget szólít meg.
2019. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én örülök az eredménynek. Pontosan erre számítottam, és azért szavaztam most a momentumra, hogy pukkadjanak meg a jobbikos politikusok, amiért ezt a meddő semmitmondó politkát folytatják 😃


Elvek és gerincek? A párt nevében benne van. Jobbik Magyarországért. És majd a szavazók eldöntik, hogy az aktuális irányok tényleg egy jobb Magyarországhoz vezetnének vagy sem (sosem gondoltam, hogy egy pártnak megrögzötten egyetlen elvet kell követniük. Egy pártnak az emberek véleményét kell képviselniük! És az változik). Jelenleg nem. Nagyon nem. Úgyhogy új feladat van. Ha jó utat találnak, akkor visszatérek, ha nem, akkor meg új pártot kell keresnem. Van rá néhány hónapjuk az önkormányzati választásokig.

2019. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért érdekes hogy a Mi hazánk nem jutott be. Sikerült megszólítania engem mert hiszen korábban nem voksoltam ilyen radikálisokra, most pedig nagy szükség lenne rájuk úgy érzem.
2019. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem dobott el a Jobbik semmilyen elvet vagy gerincet. Ahogy előttem is írták, az emberek véleménye is változik, a politikai helyzet is változik, nem maradhat ugyan olyan egy párt éveken, évtizedeken keresztül. Ha nem követi az emberek, a szavazók igényeit, véleményét, ha nem hoz semmi újat, akkor az emberek elpártolnak tőle.


A Jobbik néppártosodása önmagában egy jó ötlet volt, csak rosszul kivitelezve. Vona Gábor személye tartotta egyben a Jobbikot, a rengeteg lejáratókampány, uszítás, hazudozás ellenére ő küzdött és kiállt a pártjáért, a szavazóiért. Elhiszem hogy nem bírta már tovább, és váltani akart.


Így viszont nem maradt senki a Jobbikban, aki egy meghatározó arca lenne a pártnak. Már valóban nem hiteles a néppártosodás, ráadásul ami engem kiábrándított az az, hogy nem csinálnak semmit. Panaszkodnak állandóan, milliószor elmondták már hogy mi a baj a mai rendszerrel, de nem tesznek semmit, már nem is próbálkoznak. Elhiszem hogy nehéz éven vannak túl, nem sikerült kormányt váltaniuk, rengeteg ember és szavazó elpártolt tőlük, Vona is otthagyta őket, jött az ÁSZ büntetés, a lejáratások és még sorolhatnánk. Nem elvtelenek és nem gerinctelenek, van egy jó elképzelésük, amit nagyon rosszul próbálnak meg megvalósítani.


Ezért nem rájuk szavaztam, és ezután sem fogok. Igen, kiábrándultam belőlük, de nem az ilyen hülyeségek miatt hogy "szembeköpték" a választóikat meg "összefogtak gyurcsánnyal", mert ezek nem teljesen igazak. Szimplán azért, mert egyre gyengülnek, tehetetlenek, szét vannak esve morálisan is, nincsenek meghatározó politikusaik, stb. És már nem is fognak talpra állni, egy kisebb csoda kellene hozzá.


Maga a kérdés egyébként értelmetlen, egy jobbikosnak nyilván nem tetszik az eredmény. Én egyébként örültem volna ha Balczó bekerül a 2. helyről, sőt, én őt tettem volna az első helyre a listán. De hát nem így alakult.

2019. máj. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!