Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasló nélkül hullámosította...

Hajvasló nélkül hullámosítottam. Hogy tetszik az eredmény? (kép)

Figyelt kérdés

Megpróbáltam hullámossá varázsolni a hajam, de miután kifésültem, ez lett belőle. Egyáltalán látszik? Hogy tetszik?

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 6. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon szép a hajad,és milyen sok van!!jó neked..:))
2012. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
hajvasló?:DDD hajvalasó esetleg.* ;))
2012. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs, félreírtam, belehalsz
2012. júl. 6. 17:40
 4/10 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi, csak meggyűlik a bajom a haj megszáradásával nyáron(kiengedve nem hagyhatom hogy megszáradjon, mert melegít, a hajszárító szintén melegít). és kérek szépen még véleményt a "hullámosságról"
2012. júl. 6. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

ja hajvasló helyett hajvalasó... tanulj meg írni mielőtt mást oktatsz ki, ''kedves'' 2. válaszoló.



Szerintem nagyon jó a hajad, nekem főleg a hátulja tetszik.

2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki, szívesen elfogadnám. Hogy csináltad amúgy?
2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1,5 Napig kontyba volt a hajam es h nqgyon szetment rogron ujracsinaltam.

A konty:fejem kozepenel osszefogom kezzel es elkezdem csavarni ugy hogy egybe legyen de meg mindig copf csak eppen csavart. Elkezdem korbetekerni a fejemen a copf tove korul es kozben folyamatosan csavarom. A vegen lesz egy kor. A hajgumit ugy teszem ra hogy atfogam a tenyeremml a tetejet es rahuzom a kor tovebe es 2szer firditom a hajgumit. Kb orankent szetesik de gyors megcsinalni es nem melegit a hajam se ezert egesz nap igy vagyok itthon. Nem tudom menyi ido volt hogy ilyen legyen de 1,5nap utan vettem eszre. Ha nem vilagos kuldhetek kepeket.

Az a baj hogy ha kifesulom gyengebb lesz a hullam de majd fesules elitt is felrakok kepeket

2012. júl. 6. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyonjóó :) én is hajvasalóval szoktam. :) 15/L
2012. júl. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó (y)
2012. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!