Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéket előbb leváltják...

Az ellenzéket előbb leváltják mint a Fideszt?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy néz ki.

Milyen pártok kerulhetnek 2022ben a parlamentbe?



2019. máj. 27. 20:43
 1/9 Sulek Péter ***** válasza:
83%
Fidesz,Dk,Momentum biztos, a többi kérdéses.
2019. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz, DK, Momentum, Mi Hazánk. A DK lesz az új MSZP, a Momentum az új SZDSZ, a Mi Hazánk pedig az új MIÉP.
2019. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A mi tanyánk nem fog bejutni.
2019. máj. 27. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg részben. Itt van egy jó kis ábra, ami összeveti a 2018as eredményekkel:

[link]

2019. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos szerintem, nehezítések tárháza lesz felsorakoztatva, szerintem.
2019. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet ma élek utoljára de szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ez a világ gáz amiben a kisemberek erkölcsösen élnek. A nagy emberek sem nagyok, csak több ismerősük van és közös bűneik. Ez tartja össze őket.
2019. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan jön a nyílt háború az ellenzék térfelén. Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy a harc nem a fidesszel folyik, ez csak a szemellenzős híveknek szól. A fidesztől ezek nem tudnak szavazókat szerezni, úgy tűnik,nem is akarnak, feladták. Marad az, hogy miközben eljátsszák a nagy összefogást, egymás szavazóira hajtanak. Ezzel persze kormányt dönteni nem lehet, csak maximalizálni az ellenzéki pozíciókat. Nem tartom kizártnak, hogy most ez a kifelé mutatott összhang felbomlik a tegnapi váratlan eredmények hatására. Vicces lesz.
2019. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne kormányt dönteni. :) Nem vagyok egyik oldallal sem de hidd el lehet. Régen a herbál uralkodott a tiniken de akik nem szívták, hát ők szégyenné tették.
2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alvó embereket könnyű irányítani. Ehhez sem tehetség, sem tudás nem kell...
2019. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!