Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum politikája kizáróla...

A Momentum politikája kizárólag a vállalkozóknak és a gazdagoknak lenne kedvező? Hétköznapi munkavállalók nagyon rosszul járnának ha Momentumkormány lenne?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezt szerencsére soha nem fogjuk megtudni! A magyarok nem hülyék!
2019. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, igazából senki nem tud róluk nagyon semmit. Én csodálkoztam is hogy ennyi százalékot szereztek mivel talán tavaly hallottam utoljára róluk
2019. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
nem
2019. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod?

Vagy levezetted hosszas tanakodás,utánaolvasás után, hogy

liberalizmus --->> Nagytőkének kedvez?

2019. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Mégis miben különbözne a Momentum az összes eddigi kapitalista párttól, hogy úgy be lettél szarva? Mert hogy eleve A-tól Z-ig minden formáció kapitalista a Kádár óta. Bár nem hinném, hogy pont ezek az egy szál gatyával rendelkező, albérleti szobákban hármasával tengődő 20 év körüli Momentum-szavazók lennének pont a legkapitalistábbak közülük. A másik meg: nincs olyan oligarchakormány, ami egykönnyen felvenné a versenyt a Fidesz oligarcháinak gátlástalanságával... Ja, értem, a gond, hogy nem a ti oligarcháitokhoz (ti magatokhoz) folyna a kizsákmányolt pénz... Az probléma.


Nem az a lényege a Momentumnak, hogy mi a politikája, (az elmúlt 30 évnél rosszabb úgyse lehetne), de ez a formáció volt az, ami legalább képes volt a politikai apátiából kirángatni a fiatalokat, és gátat szabni annak, hogy a Magyországot az elmúlt 30 évben tönkre romboló külföldi iparvállalat-érdekek, néppártok, brejvikek és nemzetközi kukluxklánok által fizetett és nyakunkon tartott országmegsemmisítő fideszesek 4/3-os örömtáncot járhassanak a saját fertőjükben. Nagyon be voltak már készülve rá napok óta...


Nem vagyok Momentumos, meg a többi hasonló sem, de bizony örülök, hogy sikerült ezt megcsinálniuk, és sok sikert a továbbiakban nekik!

2019. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

[link]


147-164 kicsit sok lenne bemásolni, jó olvasgatást :D


De nyilván több terület is beletartozik a hétköznapi munkavállaló életébe, mint az EÜ, oktatás, bérek stb, szóval ez egy elég komplex kérdés, de talán a szociális juttatások a felnőtt képzés és a nyugdíjas lét fedi le a legjobban ezt a témakört :)

2019. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem érdekel, hogy honnan jön ez az elmélet? Gondolom itt 1-2 ember teszi fel folyamatosan ezzel kapcsolatban a kérdéseket.
2019. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudná a momentum a fideszt überelni? :D
2019. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!